Menu

Tığ işi çok şirin dikkat çeken bebek battaniyesi örnekleri

Bebeklerinizin ve yakınlarınızın bebekleri için örebileceğiniz bebek battaniyesi örnekleri fazlasıyla çeşitliliğe sahiptir. Turuncu, turkuaz, krem gibi birbirine yakın renkleri kullanarak hem erkek hem de kız bebekler için tığ işi battaniyeler örebilirsiniz. Saçaklı ipler tercih edebilir, daha yumuşak battaniyeler tasarlayabilirsiniz. Simli iplerde battaniyenin daha hoş görünüm kazanmasını sağlıyor.

Yapacağınız tığ işi bebek battaniyesi örnekleri için akordeon desenli, hayvan şekilli, kalp desenli, hayvan figürlü, çiçekli, dalgalı örnekleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı görünümlere sahip olan bu tığ işi bebek battaniyesi örnekleri, renkli ipler kullanılarak yapıldığında daha da zarif görünümler kazanıyor. Evinizde yaptığınız battaniyeler, bebeğinizin doğumunu beklerken heyecanınızı yatıştırmanızı sağlar.

Bebeği için en iyisini yapmaya çalışan anneler, her zaman en güzel örnekleri bulmak ve bebekleri için örmek isterler. Bebeğiniz için öreceğiniz battaniyeleri tığ kullanarak yaptığınızda daha hoş görünümler yaratabilirsiniz. Şişle yapılan battaniyelerde desen vermek zordur. Bu yüzden örgü yapan kişiler tığ kullanarak bebek battaniyesi ya da diğer örgü işlerini yaparlar.

degisik-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri en-guzel-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri farkli-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri guzel-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri harika-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri-facebook tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri-resimli tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri-tumblr yeni-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain