Menu

Tığ işi çok güzel örgü bayan bolero örnekleri

Bolero modelleri genç kızlar için vazgeçilmez kıyafetleri arasında bulunur. Birbirinden farkı çeşitleri ve renkleriyle kullanımı yapılabilen, göz alıcı güzellikte boleroların severek kullanımı yapılmaktadır. Spor ve abiyelerle beraber giyilebilecek bolero örnekleri tığ ile işlenmektedir. Şiş ile örülen modeller olduğu gibi tığ işi ile yapılan bolero örnekleri daha nazik bir görünümde oluyor. Genellikle delikli olarak işlenen bu modeller, içerisine giydiğiniz askılı kıyafetlerinizin modelini de kapatmamaktadır.

Siyah renkler kullanarak yapacağınız boleroları her renk kıyafetlerinizle giymeniz mümkündür. Bolerolar vücudun tamamını kaplamaz. Bele yakın bir yerde kesilen, kısa giyim olan bolerolar, giydiğiniz kıyafetler uyum halinde olmalıdır. Bu nedenle örmeyi düşündüğünüz boleronun rengine karar verirken, boleroyla beraber giyeceğiniz kıyafetlerinizin de rengini düşünerek tercih etmelisiniz. Boleroyu birbirine başlamak için şık ve renkli düğmeler kullanabilirsiniz. Simli iplerle örülen bolerolar da sıklıkla tercih edilmektedir. Kelebek ipi olarak adlandırılan iplik kullanarak çiçek deseni verilen modeller ise kış aylarında üşümenizi engelleyecek uzun kollu örnekler arasında yerini alıyor.

degisik-tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri en-guzel-tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri farkli-tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri guzel-tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri harika-tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri-facebook tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri-resimli tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri-tumblr tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri yeni-tig-isi-orgu-bayan-bolero-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain