Menu

Tığ işi birbirinden güzel örgü bayan şal modelleri

Şal modelleri hanımların en sık yaptığı tığ işlerinden olmaktadır. Değişik desenlerde ve tarzlarda yapılan şal modelleri oldukça dikkat çekmekte ve kış aylarında hanımların en çok kullandığı kıyafetler arasında olmaktadır. Tığ ile şal modelleri için öncelikle ip rengine ve hangi numara tığda şalın örüleceğine karar verilmesi gerekmektedir. İp rengi kadar ipin türü de önemli olmaktadır. Kalın iplerle örülebileceği gibi aynı zamanda ince ipler de tercih edilebilmektedir. Bu seçimler tamamen şalın modeline göre belirlenmektedir.

Tığ ile şal modelleri için internet üzerinden yapacağınız model araştırmaları oldukça fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu modellerin aynısını yapabileceğiniz gibi aynı zamanda değişik model seçeneklerini kendiniz de üretebilirsiniz.

Şal büyüklüğü ve el hızı yapılacak olan şalın bitme süresini belirleyecektir. Ayrıca örgü tarzı olarak kolay ve zor örgü tarzları bulunmaktadır.

Şalları daha geniş ilmek aralıkları ile örebileceğiniz gibi sık aralıklar ile de örebilirsiniz. Bu tamamen kişilerin zevkine göre değişmektedir.

Şallarda ayrıca kırçınlı ipler, parlak ipler ve tüylü ipler de kullanabilirsiniz. Tığ ile kolayca yapılacak olan bu modeller oldukça farklı bir şal örmenizi sağlayacaktır.

Kimsede olmayan şallar sadece sizde olsun

El işi veya örgü yapmak hanımların en hoşlarına giden işlemlerden olmaktadır. Hem boş zamanların değerlendirilmesi hem de farklı tarzlarda kıyafetlerin ortaya çıkarılmasını sağlayacak olan tığ işi şal modelleri hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için olağanüstü bir örgü modeli oluşturacaktır.

bayan-orgu-bayan-sal-modelleri en-guzel-orgu-bayan-sal-modelleri farkli-orgu-bayan-sal-modelleri guzel-orgu-bayan-sal-modelleri orgu-bayan-sal-modelleri-facebook orgu-bayan-sal-modelleri-resimli orgu-bayan-sal-modelleri-tumblr orgu-bayan-sal-modelleri tig-isi-orgu-bayan-sal-modelleri yeni-orgu-bayan-sal-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain