Menu

Tığ işi bebek yelekleri ve harika modelleri

Tığ işi dendiğinde aklımıza zorluk ve emek faktörü gelmektedir. İnce ince örülen ve zaman isteyen bu uğraş ile ortaya çıkan ürünler şüphesiz ki şahane bir güzelliğe sahip olmaktadırlar. Özellikle bebek yeleklerinde kullanılan bu zarif örme biçimi hem sağlık açısından hem de görsel açıdan bebeklerimiz adına idealdir.

  1. Fırfırlı
  1. Yatay örümlü
  1. Çam kozası modelli
  1. Yandan düğmeli

Ajurlu ve kurdeleli gibi modellerin yanı sıra bunlardan farklı sayısız modele de rastlayabileceğimiz tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı videoları ile bebeğimiz için ona en yakışan modelleri kendi ellerimiz ile özene bezene örebiliriz. Tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı hakkındaki videolara internette kurulan hobi, moda ve bebek bakımı sitelerinden kolayca ulaşabileceğimiz gibi sosyal medya mecralarında yer alan sayfalardan da yine kolayca ulaşabiliriz.

Tığ işi bebek yelekleri ve yapılışı aslında çok zor gibi gözükse de gerekli pratiği yaptıktan ve püf noktaları öğrendikten sonra bir hayli kolaylaşır. Bebek sağlığı açısından da tığ ile örülen yelekler sık yapısından dolayı soğuk faktörünü kolay kolay geçirmezler ve bebeğimizin devamlı sıcak kalmasında yardımcı olurlar. Bebeğimizin kız ve ya erkek olma durumuna göre çok farklı modeller ile üretebileceğimiz bu işlevli ürün kış ayları boyunca her yerde aradığımız ve bebeğimizin sağlığı açısından ona en faydalı ürünlerden biri olacaktır.

degisik-tig-isi-bebek-yelekleri en-guzel-tig-isi-bebek-yelekleri farkli-tig-isi-bebek-yelekleri guzel-tig-isi-bebek-yelekleri harika-tig-isi-bebek-yelekleri tig-isi-bebek-yelekleri-facebook tig-isi-bebek-yelekleri-resimli tig-isi-bebek-yelekleri-tumblr tig-isi-bebek-yelekleri yeni-tig-isi-bebek-yelekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain