Menu

Tesettürlü kadınlar için gömlek modelleri

Tesettür bayanların etekleri ile beraber kullanabildikleri her gömlek detayı günümüzdeki tesettür modasının temellerini oluşturmaktadır. Son zamanlarda tarzını konuşturmak isteyen her bayanın en çok beğendiği parçalardan biri olarak da görebileceğimiz gömlek modelleri bayan tesettür kombinlerinin en büyük destekçisi olabilecektir. Bu kadar önemli olan modeller:

Dar kesimli ve taş detaylı,

Bol kesim ve işlemeli,

Tunik şeklinde biraz uzun ve resim detaylı,

Düğmeli ya da çıtçıtlı,

Cepli veya cepsiz,

Fırfır modelli,

Rengarenk desenli,

Canlı ve fosforlu renkli gömlekler her zaman için gömlek modelleri bayan tesettür modasının adımlarının atılmasında önemli olan bir parçadır.

Gömleklerdeki çeşitlilik

Tesettür modasının her zaman gelişime açık olduğunu da söyleyebiliriz. Bu kadar önemli olan bir parça için renklerin çeşitli olmasının beğenildiğini ve her yaş grubundaki bayan için önemli bir şıklık ayrıntısı olduğunu söyleyebiliriz. Her zaman olduğu gibi beklenen bu kadar önemli kombin parçasının uygun uzunlukta kullanılması da önemli olmaktadır. Uzun gömleklerin üzerine doğa ve deniz manzaralarının işlenmesi ve bir o kadar da taşlı olan modellerin kullanılması her zaman için beğeni ile karşılanmaktadır. Siz de gömlek modelleri bayan tesettür kombinleri içinde pantolonlar, kot parçalar, etekler ile bir arada kullanabilirsiniz. Her zaman rahatlık, şıklık, modernlik bu modeller ile sizin olabilecektir. Hem de istenilen her yaşta sevdiğiniz tarzınıza ulaşabileceksiniz.

farkli-tesetturlu-kadinlar-icin-gomlek-modelleri guzel-tesetturlu-kadinlar-icin-gomlek-modelleri moda-tesetturlu-kadinlar-icin-gomlek-modelleri tesetturlu-kadinlar-icin-gomlek-modelleri yeni-tesetturlu-kadinlar-icin-gomlek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain