Menu

Tesettür bayanlara özel hırka modelleri

Hırkalar her mevsim kadınların malzemesine göre giydikleri giyim eşyalarıdır. Özellikler tesettürlü bayanlar 4 mevsim hırka kullanmaktan vazgeçmemektedirler. Yaz ayları için üretilen çok tarz penye hırkalar bulunmaktadır. Hırka modelleri tesettür çeşitleri oldukça fazladır. Hatlarını belli etmemek için tesettürlü hanımların birçoğu yaz, kış hırka modellerini alternatif giyim eşyası olarak kullanırlar.

Tesettür hırka çeşitleri

Hırka modelleri tesettür kategorisinde, satılan modellerden olan oversized hırkalar spor ve daha salaş giyimden hoşlanan tesettürlü hanımlar için ideal parçalardandır. Tesettür giyim de, en çok kullanılan hırka modellerini sıralarsak;

Tesettür salaş model hırkalar,

Tesettür uzun penye hırkalar,

Tesettür dar kesim düğme detaylı hırkalar,

Tesettür yün hırkalar,

Tesettürlü hanımların gözdesi olan modellerdir. Jean pantolon ve eteklerle kombinlenen uzun hırkalar tesettürlü hanımların vazgeçmedikleri kombinler arasında yer almaktadır. Hırka modelleri tesettür seçeneklerinde, elbise üzerine yine uzun hırka kullanımı da, oldukça yaygındır. Kış aylarında, bileklere kadar uzun triko hırkalar, tesettürlü hanımlar da, eşarplarıyla uyumlu olduğunda çok zengin bir görünüm vermektedir.

İlkbahar ve sonbahar için çok hoş modeller de, mevsimlik merserize hırkalar da, satılmaktadır. Belden kemerli yazlık tesettür yazlık hırka modelleri de, çok tarz görünmektedir. Jean pantolonlar ile giymek için her zaman spor hırka modellerinden tercih edilmelidir. Kısa boylu hanımlar açık veya tesettürlü olsun çok uzun hırka boylarını tercih etmemeliler.

bayan-tesettur-hirka-modelleri degisik-tesettur-hirka-modelleri en-guzel-tesettur-hirka-modelleri farkli-tesettur-hirka-modelleri guzel-tesettur-hirka-modelleri kadin-tesettur-hirka-modelleri moda-tesettur-hirka-modelleri tesettur-hirka-modelleri-facebook tesettur-hirka-modelleri yeni-tesettur-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain