Menu

Tesettür abiye modelleri renkleri ve tasarımları ile göz kamaştırıyor

Çeşitleri ile dikkat çeken tesettür abiye modelleri 2016 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Bir çok farklı modelin bulunduğu bu güzel koleksiyondan gözlerinizi alı koyamayacaksınız. Bizlerden söylemesi…

Geçtiğimiz yıla baktığımız zaman çok daha sade modeller olduğunu görüyoruz. Yeni 2016 sezonuna girmemizle birlikte daha renkli, havalı, farklı tasarımlara sahip kapalı abiyeleri görmekteyiz. Her geçen yıl moda tasarımcıları ivmeyi yükseltiyor ve beklentilerin üzerine çıkıyor. Desen ve işlemeleri ile göz dolduran tesettür abiye modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kumaş kalitesi ve şıklığıyla bu harika tesettürler biz bayanlardan tam not altı. Tesettür abiyeleri incelediğimiz zaman çok değişik ve özellikle boyun kısmının tam olarak kapalı olduğunu görüyoruz. Bunun haricinde eşarp rengi ile abiye renginin ve modelinin aynı tarzda olması dikkatlerden kaçmıyor.

Abiye kıyafetleri mekanlara göre tercih etmeliyiz. Düğünde ayrı, davetlerde farklı abiyeleri tercih etmeliyiz. Tek bir abiye ile her özel davete gitmek yanlış olur. Düğünlerde gösterişli modelleri tercih edin. Davetlerde ise daha sade tesettür abiyeleri tercih ediniz.

Tesettür abiye modelleri 2016 yılı ile birlikte daha modern ve zengin bir görünüme kavuştu. Geniş ve dar etekli modellerin yanı sıra vücuda tam oturan sizi sarmalayan birbirinden güzel çeşitler ayrıca tercihinize sunulmaktadır. Bluzlarla ve eteklerle tamamlayıcı haline gelen abiye giysilerinizi özel günlerinizde giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kapalı abiye kıyafetler her zevke uygun olarak üretilmektedir. 2016 yılı içerisinde pileli ve aynı zamanda kuyruk etekli modeller moda olacaktır. Geçtiğimiz senelerde yine rağbet gören bu kıyafetler, bu sefer etek kısmının uzun olmasıyla dikkat çekecektir. Ön taraflar ise biraz daha uzun olacak ve ayaklarınızı kapatacak.

bayan-tesettur-abiye-modelleri-renkleri farkli-tesettur-abiye-modelleri-renkleri guzel-tesettur-abiye-modelleri-renkleri kadin-tesettur-abiye-modelleri-renkleri tesettur-abiye-modelleri-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain