Menu

Tepsi örtüsü dantelleri ve çeşitleri

Eskilerden beri evlerin bir parçası haline gelmiş olan danteller salon, mutfak, yatak odasını süsleyen, şık görünümlerde olan el işi çalışmalarıdır. Hiçbir zaman modası geçmeyen danteller, bulunduğu yere hoş bir hava katmaktadır. Güzel görünümleri ve el emeğiyle her yerde kullanabildiğiniz danteller arasında tepsi örtüsü dantelleri de bulunuyor. Gelen misafirlerinize sunduğunuz ikramlar için kullandığınız tepsileri tepsi örtüsü danteli ile süsleyebilirsiniz.

Misafirinize olan öneminizi vurgulayacak bu tür bir sunum içi tepsi örtüsü modellerinden işlemeye başlayabilirsiniz. Özellikle kız isteme törenlerinde, kız evinin sunduğu kahvenin tepsisinde olmazsa olmaz tepsi örtüleridir. Her şeyin eksiksiz olmasının istendiği bu özel günler için hoş bir tepsi örtüsü örerek, hoş bir tabloda kahvelerinizi sunabilirsiniz. Farklı tasarımları içerisinde bulunduran tepsi örtüsü örnekleri arasında horoz, tavşan, kuğu, kuş, tavus kuşu gibi hayvan figürlü olanları seçebileceğiniz gibi çiçekli, yuvarlak, kare, oval görünümlü tepsi örtüsü dantellerini de seçebilirsiniz. Süslemek amacıyla işlediğiniz tepsi örtüsüne kurdele, boncuk gibi işlemeler de ekleyebilirsiniz. Bu örnekler mağazalarda da bulunan ve herkesin beğenerek kullandığı modellerdir.

degisik-tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri en-guzel-tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri farkli-tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri guzel-tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri harika-tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri-facebook tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri-resimli tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri-tumblr tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri yeni-tepsi-ortusu-dantelleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain