Menu

Tepsi örtüsü danteli en güzel değişik örnekleri

Dantel geleneklerimizde önemli bir yere sahip olan, çok eski dönemlerden beri var olan, varlığını her zaman taze tutan çalışmalardır. Modasının hiçbir zaman geçmeyeceği el emeği verilen danteller arasında tepsi örtüsü modelleri de bulunuyor. Her ev sahibi misafirlerine verdikleri önemi hissettirmek ister.

Çay saatlerinde ve ikram sunarken kullandığınız tepsilerin üzerine dantel tepsi örtüsü kullanarak, daha hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Tepsinizi güzelleştirecek, misafirinize önemli olduğunu hissettirecek bu küçük detaylardır. Özellikle gümüş tepsiler üzerinde harikalar yaratan, tepsinizi renklendiren ve hoş görünüm kazandıran dantel tepsi örtüleri vazgeçilmez eşyalarınız arasında olacaktır.

Şık görünümleri sayesinde evin bir köşesinde yer edinmiş olan danteller gibi tepsiler üzerinde kullanılan örtüler de zarifliğinizi yansıtacak türdendir. İşleyeceğiniz tepsi örtüsü modelini seçtikten sonra boncuk ya da kurdele kullanarak süslemeler de yapabilirsiniz. Kullanacağınız kurdele ve boncukları seçerken, dantel tepsi örtünüzün rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Beyaz renkler kadar yeni modellerde renkli tepsi örtüsü modelleri daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Modeller ise kare, oval, hayvan ve çiçek figürlü olabiliyor.

degisik-tepsi-ortusu-danteli en-guzel-tepsi-ortusu-danteli farkli-tepsi-ortusu-danteli guzel-tepsi-ortusu-danteli harika-tepsi-ortusu-danteli tepsi-ortusu-danteli-facebook tepsi-ortusu-danteli-resimli tepsi-ortusu-danteli-tumblr tepsi-ortusu-danteli yeni-tepsi-ortusu-danteli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain