Menu

Tek parça bebek yeleği anlatımlı kolay

Bebeklerimiz en değerli varlıklarımız. Onlar için ördüğümüz el emeği göz nuru kıyafetleri onlar büyüse bile saklıyoruz. Bu yazımızda tek parça bebek yeleği anlatımlı modellerimizden olan kız ya da erkek bebek için örebileceğiniz yelek yapımını anlatacağız. Diğer tek parça bebek yeleği anlatımlı modelleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tek parça bebek yeleği anlatımlı:

Yeleği örmeye arka kısmından başlayın ve atmış iki ilmek atın. Kıvrımları da göz önünde bulundurarak onar ilmek atın. Toplamda seksen iki ilmek atarak başlayın.

  • Lastik için iki sıra haraşo örün.
  • Lastik bitince arkayı örmeye düz örgü ile devam edin. Atmış iki ilmeği düz, yan kısımlardaki onar ilmeği haraşo olarak kol altı kısımlarına kadar örün.
  • On altı santim olunca kol altı kısmını yanlarında onar adet fazla ördüğünüz haraşoları kesin.
  • Sıranın en başına gelin ve kesme işlemini bitirdikten sonra düz olarak ördüğünüz yerin üstüne her iki tarafına da sekizer ilmek haraşo örün.
  • Ardından her iki taraftan da her sırada birer ilmek kesmek suretiyle dört ilmek eksiltin. Böylece koldaki oyuntuyu sağlarsınız.
  • Kesmeleri bitirdikten sonra örmeye devam edin ve sekiz haraşo, iki yanı ve diğer tüm bölümleri düz örün. Kol altı bölümünü on santime kadar böyle örmeye devam edin.
  • Ense bölümüne iki santim örün ve kol altına kadar on üç santim kadar örün ve arka kısmı da bitirmiş olun.

degisik-tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli en-guzel-tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli farkli-tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli guzel-tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli harika-tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli-facebook tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli-resimli tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli-tumblr tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli yeni-tek-parca-bebek-yelegi-anlatimli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain