Menu

Tasarım harikası havalı gelinlik modelleri

Genç kızlarımız gelinlik seçerken zorlanıyorlar ve kafaları karışıyor. Moda olduğu için seçilen gelinlikler sizi hüsrana uğratabilir. Asıl önemli olan, vücut tipinize en uygun olan gelinlik modelini seçmektir. Bu konuda zorlanan bayanlarımız için birbirinden güzel ve örnek modelleri hazırladık ve resimleriyle beraber sitemizde paylaştık. Günümüzde çoğu kadın gelinlik tercihlerinde zorlanmaktadır. Hayatınızın en önemli anlarının berbat geçmesini istemiyorsanız, sizlerde bu konuda dikkatli davranın ve burada yer alan örnek 2016 gelinlik modellerinden kendinize pay çıkartın.

Gelinlik alırken dikkat edilecek hususlar

Her şey den önce yaşınıza uygun olan gelinlik modellerini seçmelisiniz. Modern kesimli ve farklı yeni şık gelinlik modellerine öncelik vermenizi tavsiye ediyoruz. Yok ben sade yada klasik severim diyorsanız o, başka tabi… ülkemizde artık pek çok kaliteli markanın yeni sezon gelinlik modellerini bulabilirsiniz. Satın almadan önce internetten görsellerine ve sitemizden resimlerine göz atabilirsiniz.

Bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Çok fazla dekolteli modellerden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı hanımlarımız vücutlarına çok güveniyorlar ve aşırı dekolteli modelleri giyiyorlar, bu durum gelinliğin önüne geçiyor. Her şeyi azı karar çoğu zarar demişler. O yüzden dekoltenin abartılı olmasına dikkat ediniz. Gelinlik tercihinizi kararlı ve dikkatli yapınız. En ufak hata düğün gecenizi berbat edebilir.

Gece boyunca oynayacak ve eğleneceksiniz. Bu yüzden rahat edebileceğiniz şık modelleri tercih edin. Sırf trend yada moda olduğu için tercih edilen gelinlikler sizi sıkabilir ve hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilir. Rahat gelinlik modellerini satın alın ve gecenin tadını çıkartın. Bazı gelin adayları çok uzun gelinlik modellerini tercih ediyorlar ve gelinlik modelleri yerlerde sürünüyor. Eliyle tutmak zorunda kalıyorlar. Uzun gelinlikler artık mazide kaldı biraz daha kısa ve şık modeller şu sıralar revaçta. Yinede tercih sizin. Kararınıza saygı duyuyoruz. Dediğimiz gibi gece boyunca rahat olabilmeniz için rahat gelinlik modellerini tercih ediniz.

İnternet ortamında bin bir çeşit gelinlik modeli bulunmaktadır. Ünlü markaların yeni farklı  gelinlik koleksiyonlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Sizlere tavsiye edeceğimiz gelinlik markaları şunlardır;

Pronovias,

Aysira,

Olegcassini,

Missdefne,

Akay gelinlik,

Yukarıda adı geçen markalar her yıl yeni ve çok kaliteli gelinlik tasarımlarını satışa sunmaktadır. İnternet üzerinden web sitelerine ve telefon numaralarına ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

bayan-havali-gelinlik-modelleri farkli-havali-gelinlik-modelleri Akay Gelinlik Modelleri 2012 Akay Gelinlik Modelleri 2012 moda-havali-gelinlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain