Menu

Tasarım harikası bayan gömlek modelleri

Hem erkek hem kadın için vazgeçilmez giyim modeli olan gömlekler, günden güne farklı modelleriyle ve çeşitleriyle ilgi görmektedir. 2016 bayan gömlek modellerini incelediğimiz zaman desenleriyle ve farklı yaka kısımları ile dikkat çeken tasarımları daha fazla görmekteyiz. Erkekler için üretilen gömlekler daha sade ve yaka bölümleri düzdür. Bayan gömlek modelleri ise çok daha farklı ve tasarımı baştan aşağıya göz doldurmaktadır.

En çok tercih edilen gömlek modelleri hangileridir ?

Uzun kollu gömlekler: her daim tercih edilmektedir. Yaz ve kış fark etmeden bayanların giymekten keyif aldığı ürünlerdir.

Kısa kollu gömlekler: daha çok yaz aylarında ve sıcak havalarda giyilmektedir. Tişörtlerin yerini almış durumdadır. Değişik desenleri sayesinde yaz mevsiminde bayanlar, tişörtlerden çok kısa kollu gömlekleri giymeyi tercih etmektedirler

Dantelli gömlek: ihtişamlı ve şık görünümü ile özel günlerin vazgeçilmezidir. Genelde çok özel davetlerde ve düğünlerde giyilebilmektedir. Dantelli gelinlik çeşitleri arasında beyaz dantelli, yakası dantelli ve kot dantel modeller günümüzde tercih edilmektedir. Transparan dantelli gömlek modelleri ayrıca kendisine güvenen ve iddialı olmak isteyen bayanların tercihi olabilir. Fiziğinize ve cesur kimliğimize güveniyorsanız eğer, transparan dantelli gömlekler tam size göre!

Kot gömlek: spor giyinen bayanlar için biçilmez bir kaftandır. Kol kısımlarını katladığınız zaman çok daha şık ve tarz durur.

Şifon gömlek: sıcak havalarda giyilmektedir. Çok güzel renkleri vardır. Bazı bayanlarımız hazır almak yerine şifon gömlekleri kendileri dikmektedir.

Erkek yaka gömlekleri bayan gömleklerinin genelde yaka kısmında olmaktadır. Bu yüzden erkek yaka gömlek denilmektedir. Çalışan bayanların üzerinde görebilmekteyiz. Bunun dışında şal yaka, hakim yaka gömlek modelleri yine bayanlar tarafından çok sevilmektedir. Şal yakalar özellikle bayan gömlekler arasında en kadınsı olanıdır. Feminen tarzınızı şal yaka gömlek ile gün yüzünüze çıkartabilirsiniz.

Kollu, kolsuz, uzun kollu, kısa kollu, karpuz kol gömlekleri bu arada unutmamak lazım. Açık ve çift yakalı gömlekleri sitemizde bulabileceğiniz gibi, aynı zamanda çok sevdiğiniz bebe yaka gömlek modellerini bulabilirsiniz.

bayan-gomlek-modelleri farkli-bayan-gomlek-modelleri guzel-bayan-gomlek-modelleri moda-bayan-gomlek-modelleri yeni-bayan-gomlek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain