Menu

Taş boyama nasıl yapılır modelleri ve örnekleri

Günden güne el işleri farklılaşmaya ve buna bağlı olarak da yaratıcılık sınırlarını zorlayan şekillerde karşımıza çıkmakta. Bunların arasında son zamanlarda revaçta olan taş boyama nasıl yapılır modelleri konusu oldukça önemli yer tutmaktadır. Bu kadar beğenilen bir el işi olan ve popülerleşen taş boyama nasıl yapılır modelleri hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse öncelikle sizlere pürüzsüze yakın orta boyutlarda taşlar gerekiyor. Bunun yanında akrilik boya, ince uçlu fırça, renkli keçeli kalemler ve sprey vernik de yanınızda bulunmalı. Taşları iyice yıkayarak başlayacağınız işleme istediğiniz şekilleri taşın üzerine boyamalı ve sprey vernik ile kurumaya bırakılmalıdır. Oldukça kolay bir şekilde bitecek bu işlem için 4 saate yakın bir bekleme süresi gerekmektedir.

Taş modelleri: taşlar kullanımı oldukça yaygın bir yapıya sahiptir. Nerdeyse her türlü aksesuarda taşlar kullanılmaktadır. Taş boyama nasıl yapılır modelleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak renklendirilerek birçok alanda kullanılabilir. Özellikle uğurlu taş muhabbeti günümüzde oldukça önemli duruma gelmiştir. Bu tarz taşlara çoğu yerde rastlamaktayız. Kişiler bu tarz taşları alarak kolye veya küpe gibi takı yapımında kullanıyorlar ve üstlerine taşıyorlar. Bazı renklerde kişilerce uğurlu veya favori olduğu için taşlar bu renklere boyanır ve cilalanır. İsteğe bağlı olarak modeller çizilebilir. Genel olarak isimlerinin baş harflerini taşların üzerine değişik modellerde yazmak moda haline gelmiştir. Renkli renkli boyanan veya sim dökülerek canlı bir görüntü sergileyen taşlar evlerimizde de aksesuar olarak kullanılabilmektedir.

basit-tas-boyama-nasil-yapilir en-yeni-tas-boyama-nasil-yapilir farkli-tas-boyama-nasil-yapilir guzel-tas-boyama-nasil-yapilir kolay-tas-boyama-nasil-yapilir tas-boyama-nasil-yapilir-facebook tas-boyama-nasil-yapilir-kolay tas-boyama-nasil-yapilir-modelleri tas-boyama-nasil-yapilir yeni-tas-boyama-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain