Menu

Takım elbise bayanlar için

Takım elbiseler, yalnızca erkeklere özel kıyafetler değildir. Maskülen bir tarz yaratmayı seven bayanlar da bu takım elbiseleri tercih edebilirler. Takım elbise bayanların son yıllarda iş hayatlarında, günlük hayatlarında ve özel davetlerde çokça tercih ettiği kıyafetler olmuştur.

Maskülen bir tarz için

Takım elbise bayan modelleri, maskülen bir şıklık için vazgeçilmez modellerdir. Smokin tarzı takım elbiselerin yanı sıra farklı ve değişik modellerde bayan takım elbiseleri de bulunmaktadır.

Eğer iş hayatınız için takım elbise tercih ediyorsanız, dilediğiniz kadar resmi parçalar kullanabilirsiniz. Bu takım elbiseler hazır olarak da satılır. Fakat siz parçaları kendiniz de birleştirip tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Kumaş pantolon ve takım elbise ceketi, ana parçalardır. İçlerine dilerseniz resmi bir görünüm için gömlek tercih edebilir, dilerseniz daha sade bir şıklık için basic tshirt ya da body tercih edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz renkleri takım elbiselerin temel renkleridir. Farklı ve orijinal bir görünüm daha renkli bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Örneğin bordo, vişne çürüğü, beyaz, lacivert, pudra ya da kırmızı rengi bambaşka bir hava verir.

Takım elbise bayan modellerini tercih ederken siz niye kravat kullanmayasınız? Birbirinden şık bayanlara özel taşlı ve renkli kravat ya da papyon modellerini buralarda tercih edebilirsiniz. Ayrıca büyük ve gösterişli bir kolyeyi gömleğinizin ya da tshirtünüzün üstüne takarak muhteşem bir şıklık katabilirsiniz.

Bayan Takım Elbise Modelleri

www.gripijama.com

farkli-takim-elbise-bayanlar-icin guzel-takim-elbise-bayanlar-icin harika-takim-elbise-bayanlar-icin moda-takim-elbise-bayanlar-icin takim-elbise-bayanlar-icin-facebook takim-elbise-bayanlar-icin-resimli takim-elbise-bayanlar-icin yeni-takim-elbise-bayanlar-icin

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain