Menu

Siyah saça balyaj modelleri ve örnek renkleri

Balyaj, saç diplerine dokunmadan saçların uçlarına ve boylarına uygulanan renklendirme işlemidir ve her rengin üzerine uygulanabilir. Buna siyah renk te dahildir. Siyah, özenli ve bakımlı kullanıldığında canlı görünen bir renktir. Daha çok sadelikten yana olan insanlar siyah saç kullanımına yönelirler. Düz siyah saçların sadeliğinden sıkılmasına rağmen, siyah renkten vazgeçemeyenler için siyah saça balyaj modelleri mevcuttur. Yani siyah saçlar da küçük dokunuşlarla gözalıcı şekilde hareketlendirilebilir.

Siyah saça balyaj modelleri yeni sezonun trendleri arasında olup, yine bu seneye de  damgasını vuruyor. Saça uygulanan koyu balyaj ve gölge renkleriyle sade olduğu kadar renkli ve canlı görüntüsüyle, aşırıya kaçmadan hareketli bir görüntü oluşturmak mümkün. Saçı daha dikkat çekici göstermek isteyenler için, balyaj tonları daha açık kullanılabilir. Ancak açık tonlar kullanıldığında sık balyaj uygulanmamaya özen gösterilmelidir.

Son zamanlara damgasını vuran ombre (uç balyaj) yine bu yılın trendleri arasında baş sırada yer alıyor. Krepe balyaj olarak ta isimlendirilen ombre, saçların uçlarına doğru yapılan bir ışıklandırma, ren yoğunlaştırma işlemidir. Doğru renk seçimi yapıldığında ombre siyah saç üzerinde doğal bir görünüm oluşturacaktır. Bu da ombrenin en çok tercih edilme nedenidir. Ancak siyah saç söz konusu olduğunda bu işlem, iddialı göründüğünden olsa gerek, daha çok genç ve orta yaşlı hanımlarda tercih ediliyor.

Koyu balyaj ve gölgelerin sık uygulanmasıyla doğal kahveye yakın bir renk elde edilebiliyor. Bu nedenle koyu balyaj ve gölgeler siyah saça balyaj modelleri arasından sıklıkla tercih edilen bir model haline geliyor. Ayrıca koyu balyaj sayesinde saçlarınız yıpranma konusunda biraz daha az zarar görüyor.

Gördüğünüz üzere birkaç küçük değişimle siyah saçlara da hareket kazandırmak ve dikkat çekici hale getirmek mümkün.

bayan-siyah-saca-balyaj-modelleri farkli-siyah-saca-balyaj-modelleri guzel-siyah-saca-balyaj-modelleri kadin-siyah-saca-balyaj-modelleri moda-siyah-saca-balyaj-modelleri siyah-saca-balyaj-modelleri-facebook siyah-saca-balyaj-modelleri-resimli

Kate Beckinsale catching a limo in Los Angeles, California

yeni-siyah-saca-balyaj-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain