Menu

Siyah renkli kışlık havalı bayan bot modelleri

Sonbahar-kış mevsiminin vazgeçilmez ayakkabı çeşidi olan botlar, 2016 yılının tasarımlarıyla vitrinlerde yerini almış bulunuyor. Herkesin tarzını yaratacak bot rengi şüphesiz ki siyah botlardır. Cıvıl cıvıl giyinmekten yana olan bayanların dahi en az bir adet siyah renkte bota ihtiyacı vardır. Her türlü kıyafetle kombin yapmaya yardımcı olan siyah bayan bot modelleri tunik bluzlar, taytlar ve tay görünümlü pantolonlarla rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kış boyunca üşütmeyecek, her an sıcacık kalacağınız uç kısmı tüylü olan siyah bayan botları, konfor bakımından da rahatınızı düşünen tarzdan. Topuktan yana olmayanlar için hazırlanan düz siyah bayan bot modelleri tercihler arasında bulunuyor. 2016 yılının siyah botlarında yer alan çivi detaylar, botlara hoş bir ayrıntı katmış görünüyor. Çivi ayrıntısı gibi üst kısmı bantlı, taşlı bot modelleri de trendler arasında yerini alıyor.

Şıklığından ödün vermeyen bayanların seçimiyse servi burun ve sivri topuğa sahip botlardan yana. Sportif bayanlar ise ipli botları seçmektedir. Ayakkabı detayına önem verenlerin 2016 yılında tercih edeceği bot modeliyse ipli modellerdir.

farkli-siyah-renkli-kislik-bayan-bot-modelleri guzel-siyah-renkli-kislik-bayan-bot-modelleri siyah-renkli-kislik-bayan-bot-modelleri-facebook siyah-renkli-kislik-bayan-bot-modelleri yeni-siyah-renkli-kislik-bayan-bot-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain