Menu

Şık ve harika tasarımlı tesettürlü gelinlik modelleri

Eskiden tesettürlü gelinlik modelleri için çok fazla seçenek bulunmuyordu. Onun yerine gelinlik modelleri bolerolar vasıtası ile tesettüre uygun hale getirilmeye çalışılıyordu. Ancak boleroları genellikle gelinlikle tam olarak uyum sağlamadığını görmekteydik. Oysa artık talepler göz önüne alınarak tesettürlü hanımlar için özel olarak gelinlik dikimleri başlamıştır. Pek çok marka tamamen tesettür gelinlik üzerine de çalışmaktadır. Ayrıca pek çok tasarımcı özel olarak gelinlerin istekleri doğrultusunda gelinlik tasarladıklarını görmekteyiz.

Son moda tesettürlü gelinlik modelleri arasında;

Pileli

Cepli

Kemerli

Kuşaklı modelleri görmekteyiz. Bu modellerin yanı sıra;

Dantelli

Tüllü

Hakim yakalı

Yakası taşlı

İşlemeli ve daha pek çok çeşit bulunmaktadır.

Ülkemizde de dantel gelinlikler çok seviliyor olması nedeni bu sezon romantik tarzda bir gelin sahip olmak isteyen gelin adayları için çok sayıda seçenek bulunduğunu söyleyebiliriz.

Son moda tesettürlü gelinlik modellerinde moda renkler

Son moda tesettürlü gelinlik modelleri arasında en popüler renk tabiki de beyaz olmaktadır. Ancak kırık beyazları da özellikle romantik tarzı gelinlik modellerinde görmek mümkün olmaktadır. Ayrıca farklı bir gelinlik rengine sahip olmak isteyen tesettürlü hanımlar için son moda tesettürlü gelinlik modellerinde aşağıdaki renkleri de kullanabilirsiniz.

Açık mavi

Kül beyazı

Kırık beyaz

Gri

Uçuk pembe

Ve daha pek çok farklı renkte gelinlik tercih ederek farklı bir atmosferde düğününüzü de planlayabilirsiniz.

bayan-tesetturlu-gelinlik-modelleri degisik-tesetturlu-gelinlik-modelleri en-guzel-tesetturlu-gelinlik-modelleri farkli-tesetturlu-gelinlik-modelleri guzel-tesetturlu-gelinlik-modelleri kadin-tesetturlu-gelinlik-modelleri tesetturlu-gelinlik-modelleri-facebook tesetturlu-gelinlik-modelleri-resimli tesetturlu-gelinlik-modelleri yeni-tesetturlu-gelinlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain