Menu

Şık kıyafet kombinleri ve resimleri

Şık görünmek her kadının arzusu ve hakkıdır, türkiye’ de tekstil fazlasıyla ilerlediği için artık her bütçeye göre giyim imkanı bulunmaktadır. Mevsimlik olarak düşünürsek yeni girmiş bulunduğumuz bahar aylarında, çok kalın kıyafetlerimizi kaldırmamıza çok az bir zaman kaldı.

Taba renkleri her dönem zirve de, olan renklerdendir.

Taba rengi, süet kısa bot, krem uzun bir hırka, koyu camel rengi bir pantolon, botlarımızla tone ton olacak taba bir çanta kombini sizi muazzam gösterebilir. Şık kıyafet kombinleri, her mevsim trendlerle, doğru orantılı olarak değişmektedir. Şıklık kişinin zevki ve modanın harmanlanmasından oluşur. Her moda olan parça size yakışacak diye bir kaide yoktur.

Nasıl şık giyinilir?

bütçenizi değerlendirin ve alışveriş listesi hazırlayın,

en sevdiğiniz parçaları göz önüne alarak, o parçalara ne almalısınız not alın,

dolabınızı kombin olarak yerleştirmeyi deneyin,

markaların sezon indirimlerini takip edin,

bir kadının dolabında olması gereken parçaları yavaş yavaş satın alın,

Saydığımız şekilde hareket ederek, çok fazla yol kat edeceksiniz. Şık kıyafet kombinleri, oluşturabilmek için, vücut tipinize uygun parçaları ayırıp, uygun olmayanları, gözden çıkarmalısınız. En sevdiğiniz ve size yakışan, fiziğinizi düzgün gösteren parçaları ön plana çıkararak, onlara uyacak parçalar satın almak en mantıklı yoldur. Şık kıyafet kombinleri yaratmak için bütünsel düşünmek gerekmektedir. Markalı kıyafet giyerek şık olamayacağınızı unutmamalısınız. Her zaman için size yakışanı seçmelisiniz.

bayan-kiyafet-kombinleri kadin-kiyafet-kombinleri kiyafet-kombinleri son-moda-kiyafet-kombinleri yeni-kiyafet-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain