Menu

Şık havalı erkek palto modelleri

2016 erkek dış giyim modasında palto erkek modelleri birbirinden farklı seçenekleriyle tasarlandı. Paltolar soğuktan korunmanın dışında, günümüzde şıklığın tamamlanmasında büyük rol oynayan parçalardan biri haline geldi. Erkek modasında genelde sivri çıkış ve dönüşler yaşanmadığından, bu yılki paltolar da uzun yıllar giyilebilir.

Palto modelleri şunlardır:

Trençkot

Trençkotlar, daha çok bahar aylarında tercih edilen bir modeldir. Palto modelleri içindeki en ince kumaşa sahip olan trençkotların dikiminde, poplin kumaş kullanılır. Poplin kumaş yünden de yapılabilir, pamuktan da. Trençkotlar su almayan yapısıyla, kullanımda iyi bir alternatiftir.

Pardesü

Dikiminde kaşmir veya yün kullanılan pardösü, soğuk geçen kış ayları için uygun bir modeldir. Çalışma hayatında takım elbisenin üzerine giyilebilmesi açısından, erkeklerin en çok tercih ettiği bir modeldir. Kısa boylu erkekler için çok tavsiye edilmez.

Mont

Spor giyimden hoşlananlar için, türlü alternatifleri olan bir modeldir mont. İç dolgusunda elyaf ya da kaz tüyü kullanılır. Son yıllarda palto erkek modelleri arasında, canlı renkler kullanılmaktadır. Kayaktan hoşlananlar için, kaz tüyünden yapılmış bir mont, oldukça idealdir.

Denizci

Geniş yakalı, önde çift sıra düğmeli, kalın kumaştan dikilmiş paltoların genel adıdır denizci. Koyu tonların daha şık durduğu bir modeldir. Kısa boylu erkekler için uygun bir modelidir.

Harika  palto erkek modelleri açısından geçmiş yıllara nazaran daha renklidir.

degisik-erkek-palto-modelleri en-guzel-erkek-palto-modelleri erkek-palto-modelleri-facebook erkek-palto-modelleri-resimli erkek-palto-modelleri-tumblr erkek-palto-modelleri farkli-erkek-palto-modelleri guzel-erkek-palto-modelleri moda-erkek-palto-modelleri yeni-erkek-palto-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain