Menu

Şık eşarp modelleri ve kombinleri

Şık eşarp modelleri için çok farklı markanın kreasyonlarına bakabilirsiniz. Genel itibari ile desenlerin şık eşarp modelleri üzerinde ikiye ayrıldığını görmekteyiz. Modern çizgide modeller ve aynı zamanda klasik çizgiye sahip olan modeller. Klasik modellerden en popüler olanlar arasında bir yağlı boya tablo görüntüsüne sahip olan modeller gelmektedir. Ayrıca klasik modellerden son zamanlarda daha çok geleneksel motifleri ihtiva eden eşarp modellerini özellikle de tivil ipek eşarplar arasında görmek mümkündür.

Şık eşarp modellerine dair öneriler

Eşarp modelleri arasında en popüler mobil modellerden bir tanesi bu sezon zikzaklı modelleri olmaktadır. Zikzak modeller genellikle moda renklerin hemen hepsini kapsadığı için kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasında yer alır. Ancak zikzak modelli ve fazla renk içeren modelli eşarp modelleri arasından tercih yapar iken gardırobunuzdaki parçaları da düşünmeyi ihmal etmemelisiniz.

Özellikle de kombinlerinizde karışık desenli bir karışık renkli eşarplar ile tamamlamayı düşünüyor iseniz bu durumda kombinizdeki diğer parçaların düz renkli olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde örneğin desenli bir tunik üzerine desenli bir eşarp örttüğünüz takdirde karmaşık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bu sezon tek renk eşarplar da eskiye nazaran daha uygun fiyatlı kreasyonlar üzerinden satışa sunulmuştur. Artık özellikle spor bir duruşa sahip olmak isteyen hanımlar için şık eşarp modelleri bir tanesi de düz renkli eşarplar olmaktadır. Düz renkli şallarınız ile de rahatlıkla desenli kıyafetlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

bayan-esarp-modelleri-ve-kombinleri degisik-esarp-modelleri-ve-kombinleri esarp-modelleri-ve-kombinleri-facebook esarp-modelleri-ve-kombinleri-resimli esarp-modelleri-ve-kombinleri farkli-esarp-modelleri-ve-kombinleri guzel-esarp-modelleri-ve-kombinleri kadin-esarp-modelleri-ve-kombinleri moda-esarp-modelleri-ve-kombinleri yeni-esarp-modelleri-ve-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain