Menu

Sevgililer günü mesajları ve sözleri kısa anlamlı etkileyici

Sevgililer günü birçok ülkede olduğu gibi, ülkemizde de hemen hemen her insanın kutladığı ve birbirlerine hediyeler aldığı bir gündür. Aslında günümüzde firmalar bu günü kullanarak fiyatlar üzerinde oynarlar. Sevgililer günü eşlerin baş başa geçirdikleri bir gündür aslında. Kalabalıktan sıkılan çiftler kendilerini yalnız hissetmek için bir yerlere giderler ya da evde yalnız kalırlar. Sevgililer günü mesajları kısa net olmalıdır. Sevdiğine dokuna insan konuşarak değil kalbiyle ona seslenmelidir.

Bazı kısa mesaj sözleri

  • Seni seviyorum aşkım
  • Sevgililer günümüz kutlu olsun
  • Hayatıma giren en güzel insan
  • Bir ömrü birlikte geçirmek dileği ile
  • Dünya bir yana sen bir yana

Tabi ki sizler daha yaratıcı olmak zorundasınız. Bazı mesajlar çok kısa olmakla beraber, anlamı o kadar büyüktür ki bir sayfa dolu yazıdan daha iyi ifade edici olabilir. Sevgililer günü mesajları kısa bir şekilde verilmez aslında ama verdiğiniz hediyelerde bazı sözlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu notlar verdiğiniz hediyenin anlamını belirtmeli ya da sizin karşınızdakine duyduğunuz aşkın ne kadar çok olduğunu belirtmeli. Sevgililer günü kadınlar için çok özel bir gün olmakla beraber, o günlerde kendilerini özel hissetmek isterler ve bu da kadınlarımızın hakkıdır. Ülkemizde bu kadar şiddet gören kadın varken en azından bu özel günlerde kadınlarımızı, sevgilimizi, eşimizi mutlu etmek için bütün hünerlerimizi ve becerilerimiz sergilemek zorundayız. Sevgililer günü mesajları kısa ve öz olarak vermeye özen göstermeniz lazım, gereksiz yere ağzınızda fazla cümle kurmaktan kaçının. Çok fazla geyik yapmak yerine kısa bir mesaj verip ona sarılırsanız bu bütün hediyelerin ve sürprizlerin üzerinde bir hediye olacaktır. Bazı kadınlar hediyelerden süslü şeylerden çok onlara yazılan sözlerden mektuplardan ve mesajlardan daha çok etkilenirler. Kadınlarımız, eşlerimiz ve sevgililerimiz bir kısa cümleye, mesaja, mektuba bakarak sizlere aşık olabilirler, bu da onların kalplerinin çok şeffaf olmasından kaynaklanmaktadır. Sakın sevgililer gününde kendinizi hediye almaya mecbur hissetmeyin, illaki sürpriz yapmak onu sevdiğini söylemek değildi. Gözlerini kapat ve kulağına kısacık “seni seviyorum” de yeter.

sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-face-paylas sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-face

14 ?ubat Sevgililer Günü Sözleri Beta

sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-facede-paylas sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-kisa sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-paylas sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-resimli sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri-tumblr sevgililer-gunu-mesajlari-ve-sozleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain