Menu

Sevgili eldiveni nasıl örülür püf noktaları ve örnekleri

Sevgili eldiveni yanında soğuk günlerde ellerimizi soğuktan korumak için eldiven giyeriz. İşte sevgililer de el ele tutuşmak istediklerinde ve soğuk günlerde ellerini soğuktan korumak için sevgili eldivenine gerek duyarlar. Sevgili eldiveni nasıl örülür  sorusunun cevabı da işte tam burada ortaya çıkıyor. Sevgililerin ikisinin de ellerini sokabilecekleri ve soğuk günlerde ellerini üşütmeyecekleri koruyucuya sevgili eldiveni denilir. Bu eldiveni bilmeyen sevgililer eğer hava soğuk ise ve el ele de tutuşmak istiyorlarsa birisinin paltosunun cebinde ellerini birleştirerek el ele tutuşabilirlerdi. Artık sevgili eldiveni ortaya çıkınca el ele tutuşmak isteyen sevgililere gün doğdu. Sevgili eldiveni sevgili eldiveni nasıl örülür  sorusunun cevabında da olduğu gibi iki kişinin ellerini aynı anda sokabilecekleri bir eldiven türüdür.

Eldiven yapımı: sevgili eldiveni için öncelikle sıcak tutacak yün orlonlara ve orlona uygun şişlere ihtiyaç vardır. Sıcak tutması için bilek kısımlarının oldukça dar olmasında fayda vardır. Bilek enine göre ayarlanabilir içine lastik konularak hava alma durumu engellenebilir. Şişler numara numara olmaktadır. Eğer ki sevgili eldiveni nasıl örülür doğrultusunda yünlü ip aldıysanız sıkı örmekte fayda olacaktır. Bu yüzden şiş numarası orta kalınlıkta olmalıdır. Torba şeklinde bir görünüme sahip olan sevgili eldivenlerinde renk tercihi size kalmaktadır. İki elin yer alacağı genişlikte yapılması da oldukça önemlidir. Haraşo, selanik gibi birçok örgü taktiği vardır. Bu da kişinin kendi zevkine göre tercih edilen bir seçenektir. Doğru ip ve maşaya sahip olunduktan sonra eldiven yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olacaktır.

basit-sevgili-eldiveni-nasil-orulur en-guzel-sevgili-eldiveni-nasil-orulur farkli-sevgili-eldiveni-nasil-orulur guzel-sevgili-eldiveni-nasil-orulur kolay-sevgili-eldiveni-nasil-orulur sevgili-eldiveni-nasil-orulur-facebook sevgili-eldiveni-nasil-orulur-resimli sevgili-eldiveni-nasil-orulur yeni-sevgili-eldiveni-nasil-orulur yepyeni-sevgili-eldiveni-nasil-orulur

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain