Menu

Şemsiye modelleri ve renkleri

Kış aylarında günlerimiz hep yağmur ve karlı havalardan kendimizi korumakla geçer. Bu yağmurlu ve karlı havalarda en büyük yardımcımız şemsiyelerdir. Şemsiyeler bizleri ıslanmaktan korur. Ayrıca çok güneşli yaz havalarında da güneşin tehlikeli ışınlarından korunmak için şemsiye kullanırız. Oldukça yararlı ve ihtiyaç duyulan bu şemsiyelerinde bir çok modeli ve farklı çeşitleri bulunur. Şemsiye modelleri ve fiyatlarını merak ediyorsanız bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şemsiye çeşitleri ve modelleri

Şemsiye modelleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Bir çok boyutta ve modelde şemsiye bulunur. Bu modellere göre de fiyatları değişmektedir. Hem bayanların hem de erkeklerin, hatta çocukların bile zevk ve kullanışına göre farklı şemsiye modelleri bulunur.

Uzun ve baston modelindeki şemsiyeler, oldukça tercih edilen modellerdir. Bu şemsiye modellerini elde taşımak ve elimizde gezdirmemiz gerekir.

Fakat son dönemlerin en çok tercih edilen küçük şemsiyelerinde böyle bir sorun yoktur. Bu modelleri kılıfı ile birlikte çantamıza atarız ve ihtiyacı olduğu zamanda kullanırız.

Plastik şemsiye modelleri dayanıksız olabilir ve rüzgarda bizi yarı yolda bırakabilir. Bu sebeple demir ve metal olan modeller tercih edilmeli ve kumaş olan şemsiyeler seçilmelidir. Şemsiye modelleri ve fiyatları da bu kaliteye göre belirlenir.

Modellerin yanı sıra bir çok renk ve desende şemsiye de bulunur. Rengarenk şemsiyelerin yanı sıra düz siyah modeller en çok tercih edilen modellerdir. Bir çok motifi de bu şemsiyelerde görebiliriz.

en-guzel-semsiye-modelleri farkli-semsiye-modelleri guzel-semsiye-modelleri moda-semsiye-modelleri semsiye-modelleri-facebook semsiye-modelleri-resimli semsiye-modelleri-tumblr semsiye-modelleri yeni-semsiye-modelleri yepyeni-semsiye-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain