Menu

Şal nasıl bağlanır kolay modelleri ve örnekleri

Kapalı bayanların doğal olarak en çok özen gösterdiği alan eşarpları ve şallarıdır. Bu sebeple bu bayanlar için şal nasıl bağlanır modelleri konusu oldukça önemlidir. Öncelikle bu kişiler şallarını seçerken ince ve ipek değil, daha kalın türde kumaşlardan şal seçerlerse çok daha iyi ve sağlam bir şekilde bağlayabilirler. Bunun dışında şal nasıl bağlanır ve modelleri çoğunlukla yüz şekline göre değişir. Eğer yüzünüz kare ise şalı oval bir biçimde bağlamalısınız. Yuvarlak yüzler ise şallarını daha gevşek bir şekilde bağlayarak uçlarını salabilirler. Ters üçgen yüze sahipseniz şalınızı alnınızın önünde duracak şekilde bağlamanız gerekiyor. Son olarak oval bir yüzünüz varsa bone biraz gözükmeli ve şalınızı gevşek olarak bağlamanız sizleri daha iyi gösterecektir.

Ten rengine göre şallar: şalların bağlanmasında yüz tipinin nasıl olduğu ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini belirttik. Diğer bir unsur ten rengine göre şallar kullanmakta dikkat edilmesi gerekenlerdir. Eğer ki beyaz tenli iseniz koyu şallar kullanmak daha doğru bir tercih olacaktır. Esmerler içinse açık renkli şal veya eşarp bağlamak daha doğru bir uygulama olacaktır. Kıyafetlerinize uygun renkler de olması da oldukça önemlidir. Günümüzde eşarp ve şal nasıl bağlanır modelleri ışığında toplu iğneler çıkmıştır. Renkleri ve şekilleri oldukça farklılık göstermektedir. Bu objeleri kullanmakta sizi oldukça güzel ve modaya uygun bir görünüme sahip olmanıza sebep olacak aynı zamanda kendinizi daha iyi hissetmenize yararlı olacaktır.

bayan-sal-nasil-baglanir degisik-sal-nasil-baglanir en-guzel-sal-nasil-baglanir farkli-sal-nasil-baglanir guzel-sal-nasil-baglanir kadin-sal-nasil-baglanir sal-nasil-baglanir-facebook sal-nasil-baglanir-modelleri sal-nasil-baglanir-resimli sal-nasil-baglanir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain