Menu

sakallı ipten banyo takımı modelleri ve renkleri

sakallı ip eviniz için oldukça fazla model örebileceğiniz bir iptir. biz bu yazımızda sizin için sakallı ipten banyo takımı nasıl yapılır onu anlatacağız. sakallı ipten banyo takımları yaparak banyonuzu renklendirebilir ve banyonuza daha güzel ve modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.

sakallı ipten banyo takımı

sakallı ipten banyo takımı nasıl yapılır diyen hanımlar buraya. öncelikle banyonuzun rengine uygun kombinleme yapabilmek için banyonuza uygun renkte sakallı ipleri almalısınız. biz kalın sakallı iplerle banyo takımı örmenizi tavsiye ederiz. sakallı ipler oldukça fazla renk yelpazesine sahiptir. tek renk ya da birkaç renk ile banyonuza şık bir takım örebilirsiniz.

sakallı ip ile öreceğiniz banyo takımınızda, banyo paspasınız, klozet altı paspasınız ve klozet kapağı örtünüz olacaktır. bunun yanında siz isterseniz başka yerlere de sakallı ipten örgüler örebilirsiniz.

sakallı ipten yapacağınız banyo takımınızı sade ya da birkaç renkten yapabilirsiniz demiştik. bunun yanında sakallı ipler ile motifli ve desenli banyo takımları da yapabilirsiniz. kalpli, nazar boncuklu, uğur böcekli, çiçekli, nasıl modeller isterseniz banyo halınıza, paspasınıza ve klozet kapağı örtünüze örebilirsiniz.

sakallı ipten banyo takımı nasıl yapılır diyen okuyucularımız görsellerde kendi banyolarına uygun takım örneklerini görebilirler. dikdörtgen, kare şekillerde yapabileceğiniz gibi, yuvarlak ve de kalp şeklinde banyo paspasınızı da şekillendirerek örebilirsiniz.

degisik-sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri en-guzel-sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri farkli-sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri guzel-sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri harika-sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri-facebook sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri-resimli sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri-tumblr sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleriyeni-sakalli-ipten-banyo-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain