Menu

Saç renkleri ve birbirinden güzel kesim modelleri

Kadınların güzel görünmek için kullandıkları en etkili ve güçlü silahları kuşkusuz saçlarıdır. Özellikle saçlarını nasıl kullanması gerektiğini bilen kadınlar kusursuz görüntüyü yakalayabilirler. Saçlar değişim ve yeni bir görüntü için en etkili yoldur. Moda takipçisi olan ve trendleri ilgi ile izleyen herkes için saç renkleri 2016 modelleri iddialı bir alternatif olabilir. Saçlar için yapılan kesim kadar renkler de çok önemlidir. Doğru renk ile kusurları örterek muhteşem saçlara sahip olabileceğiniz gibi yanlış bir seçim ile güzelliğinize gölge düşürebilirsiniz. Bu sebeple saç renkleri 2016 modelleri arasından tercih yaparken de çok dikkatli davranmalısınız.

Saç renkleri ve modelleri

Bakır kızılı: sofistike bir renk olan bakır kızılı saçlar ile güzelliğinize daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Saç renkleri 2016 kataloglarında en çok dikkat çeken renklerden biri olan bakır kızılı, beyaz ve buğday tenliler için vazgeçilmez olabilir. Özellikle ünlü isimlerde de sıkça gördüğümüz bu renk bu sene de baştan çıkarıcı güzelliklerin simgesi olacak gibi.

Bal köpüğü: sarı ve kahve tonlarından vazgeçmek istemeyenler için bu senenin en ideal rengi olabilir. Doğal ve etkileyici bir görüntü sunan bal köpüğü kış ayları için sıcak bir tercih olacaktır.

Çilek sarısı: son yıllarda adını sıkça duyduğumuz çilek sarısı ile koyu renk saçlarınızdan vazgeçerek açık renklerin iddialı tarzı ile tanışabilirsiniz. Fakat koyu renkli saçlar için açma işlemi riskli bir işlemdir. Bu sebepten ötürü kesinlikle boya işleminizi güvendiğiniz bir kuaföre bırakmalısınız.

Gri tonlar: yakın bir tarihe kadar çok tercih edilmese de geçen sene çok karşılaştığımız bu model cesur saç kesim ve modellerini tercih etmekten kaçınmayanlar için çok iyi bir tercih olabilir.

Saç renkleri 2016 modeller ile her yaşın güzelliğini farklı modellerle ortaya çıkarabilir ve güzelliğinizi göz önüne çıkarabilirsiniz.

bayan-sac-renkleri degisik-sac-renkleri en-guzel-sac-renkleri farkli-sac-renkleri guzel-sac-renkleri harika-sac-renkleri kadin-sac-renkleri sac-renkleri-facebook sac-renkleri yeni-sac-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain