Menu

Saç modelleri ve kesim örnekleri ( erkek amerikan )

Erkek saç modellerinde özellikle uzak doğu asya starlarından bir akım olarak başlayan daha sonra ise tüm dünyaya yayılan özellikle erkeklerde maşalı saç modelleri çok moda durumdadır. Özellikle saç modelleri erkek amerikan kesim saçlarda da saçların ön kısmı en azında maşa ile şekillendirilebilecek şekilde uzatılmaya başlanmıştır. Son modaya göre daha çok saçların arkaları ve yanları çok kısa şekilde kesilmektedir. Ayrıca erkek saç modellerinde özellikle asimetrik modeller de oldukça trend durumda bulunmaktadır.

Sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımların internetinde yaygınlaşması ile artması sonucu erkeklerin bakımları hakkında da yayın yapan pek çok kanal bulunur hale geldi. İnternetin bu nimetinden de yararlanarak erkekler için saç modeli önerileri hatta saçlarını kendileri tasarlamak için bazı önerilerin bulunduğu paylaşımlara bakılması önerilebilir. Saç modelleri erkek amerikan kendilerinin de nasıl yapacağı aşama aşama hem videolu şekilde hem de resimli olarak internet ortamında bulunabilmektedir.

Undercut modası

Undercut olarak da bilinen saç modeli özellikle bu sene erkekler arasında çok moda bulunmaktadır.

Her ne şekilde kullanılırsa kullanılsın saç modelleri erkek amerikan kesimde dahi üst ön kısımdaki saçlar olabildiğine uzatılma eğiliminde bulunmaktadır. Resmi bir hava için bu öndeki saçların arkaya jöle ile yatırıldığını ya da daha efendi bir görünüm için de yana taranarak kullanıldığını görmek mümkün olmaktadır. Pek çok ünlü tarafından da kullanılan undercut modeli özellikle bu sene asimetrik kesimler ile de değişik bir hava kazanmış durumda bulunmaktadır demek yanlış olmasa gerektir. Erkekler için de saç modellerinin bu kadar çok çeşitlilik gösterdiği zamanda bu trendi yakalamak ama saçlarında değişik kendilerine özel tarz yakalamak isteyebilirler. Bunun için özellikle kısa kesilen saçın kısımlarında bazı çizgiler kullanabilirler.

en-yeni-sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek farkli-sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek guzel-sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek moda-sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek-facebook sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek-resimli sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek-tumblr sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek yeni-sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek yepyeni-sac-modelleri-ve-kesim-ornekleri-erkek

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain