Menu

Saç modelleri resimli örnek kolay yapılışları

İnternetin gelişmesi ile artık pek çok bilgiyi internet üzerinden öğrenir olduk. Bu bilgiler arasında elbette ki saç modelleri ve yapılışları resimli olanlar da var. Günümüzde yaygınlaşan internet sayesinde ve sosyal medya ya da paylaşım siteleri ile saç modelleri ve yapılışları resimli ve aynı zamanda videolu şekilde hiç saç yapmayı bilmeyen kişilerin dahi öğrenebileceği şekilde aşamalar halinde gösterilmektedir.

Çok basit şekilde saçlarınıza şekil verebileceğiniz saç modelleri örnekleri

Aşağıdaki kolay saç modelleri ve yapılışları resimli ve videolu şekilde internet ortamında rahatça ulaşabileceğiniz şekilde mevcut bulunmaktadır.

Saç modelleri içerisinde şu sıralar örgülerden topuz yapmak çok moda olmaktadır. Özellikle küllü sarı saçlara sahip olan kişilerde örgü çiçek modelleri çok hoş bir duruşa sahip olmaktadır. Örgü çiçek modeli için özellikle saçınızın gerisinde birazını açık bırakarak da daha şık ama spor bir görüntü elde etmiş olabilirsiniz. İstediğiniz miktarda istediğiniz topuzun büyüklüğünde göre saçınızı örün ve örgünüzün bitiş kısmını içe alacak şekilde kıvırarak hoş bir çiçeğimsi topuz örneğine sahip olan bu örnek çok da pratik olduğu için 2 dakikada bulunduğunuz yerde dahi yapabileceğiniz bir saç modelidir.

Saçınıza at kuyruğu yapmaktan sıkılmış ve yine toplamak istediğiniz saçınız için farklı bir modelde bağlama tekniği arıyor iseniz size düğüm tekniğini önerebiliriz. Örmek yerine saçınızın bağlamak istediğiniz kısmı kadarını elinize alıp iki eşit parçaya ayırın daha sonra ise bu iki parçayı iki kez sanki bir ipe düğüm tara gibi düğümleyin. Açıkta kalan saçınızın ucuna da maşa yaparak dalgalı ve farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi çok pratik ve sonucu sizin için farklılık olacak bir saç modelidir.

bayan-sac-modelleri-resimli degisik-sac-modelleri-resimli en-guzel-sac-modelleri-resimli farkli-sac-modelleri-resimli guzel-sac-modelleri-resimli harika-sac-modelleri-resimli kadin-sac-modelleri-resimli sac-modelleri-resimli-facebook sac-modelleri-resimli-tumblr sac-modelleri-resimli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain