Menu

Sabahlık modelleri saten ve kaliteli

Özellikle çeyizlerin vazgeçilmez parçaları saten gecelik ve sabahlıklardır. Yıllarca bayanların dolaplarında duran hatta çeyiz sandıklarından çıkarmadıkları saten sabahlıklar bu sene gün yüzüne çıkıyor. Eskiden de olduğu gibi son yıllarda sıkça tercih edilen sabahlık modelleri saten şıklığı ve rahatlığı ile karşımıza çıkıyor. Sabah uyandığınızda giyinmekle kalmayı bütün gün onunla dolaştığınız bu saten sabahlıkların birbirinden güzel modellerini burada bulabilirsiniz.

Sabahlıkta saten şıklığı

Sabahı şık ve güzel karşılamak için bu saten sabahlıkları tercih edebilirsiniz. Sabahlık modelleri saten desenleri ve renklerinden en güzelleri burada bulunuyor. Sizde sabahlıkta rahatlık ve şıklığı bir arada arıyorsanız bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sabahlık modelleri satenin şıklığını üzerinize taşıyacaktır. Bir çok renk ve desende bu sabahlıkları bulabilirsiniz. Özellikle çeyizler için beyaz renkleri üretilen bu sabahlıkların son yıllarda renk yelpazesi de çoğaldı. Beyazdan siyaha kadar bir çok renk seçeneğini bulabilirsiniz.

Saten sabahlık modellerine en çok yakışan danteldir. Sade modellerinin yanı sıra bu dantelli modeller ile hem çok güzel hem de çekici hissedebilirsiniz. Dantel detayları hem geceliklerde hem de sabahlıklarda bulabilirsiniz.

Düz modellerde sabahlıkların yanı sıra desenli saten sabahlıklar da bulunur. Özellikle çiçek desenleri ve renkli motif işlemeleri saten sabahlıklarda oldukça güzel duracaktır.

Saten sabahlıklarda uzun ve kısa modellerde bulunur. Rahatlığınız, tarzınız ve beğenmenize göre ister kısa ister uzun modellerini seçebilirsiniz.

bayan-sabahlik-modelleri-saten kadin-sabahlik-modelleri-saten moda-sabahlik-modelleri-saten sabahlik-modelleri-saten yeni-sabahlik-modelleri-saten

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain