Menu

Saat modelleri ve birbirinden güzel çeşitleri

Saat, hem bayanların hem de erkeklerin en güzel aksesuarlarından biridir. Erkekler de bayanlar da her mevsim, her kombinde bu saatleri kullanırlar. Saatlerin bir çok modeli bulunmaktadır. Spor giyiminizde, şık kıyafetlerinizde ve resmi kombinlerinizde saat şıklığından yararlanabilirsiniz. Saat modelleri ve fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Marka ve modele göre bir çok değişik modelde ve fiyatta saat bulabilirsiniz.

Son moda saat modelleri

Saat modelleri ve fiyatlarını araştıran bay ve bayanlar için bu yazımızda en şık ve en spor saat modellerini vermekteyiz. Spor saat modellerini gündelik hayatınızda, şık saat modellerini de yerine göre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saat modelleri ve fiyatları üretimde kullanılan materyale göre de değişiklik gösterir. Örneğin bayanlar için şık işlenmiş altın ve gümüş saatler bulunmaktadır. Bunların fiyatları biraz yüksektir fakat kesinlikle verdiğiniz paraya değecektir.

Erkekler için de aynı şekilde gümüş ve altın kullanılan saatler bulunur. Bunun yanı sıra en çok tercih edilen deri kordonlu saatlerdir. Bu saatleri her kıyafetle kombin edebilirsiniz.

Saatlerin yuvarlak ve dikdörtgen modelleri bulunmaktadır. Tarzınıza ya da giyiminize göre bunu seçebilirsiniz. Ayrıca lacivert, siyah ve kahverengi renkleri erkeklerin en çok tercih ettiği renklerdir. Bayanlar biraz daha renkli modelleri de tercih edebilirler.

Saatlerin kordonlarının da bir çok modeli bulunur. Örneğin deri yerine matal, ip, örgü ve kumaş gibi çeşitli saat kordonuna rastlayabilirsiniz. Son yıllarda slikon modellerde güzel desenlerle karşımıza çıkmaktadır.

bayan-saat-modelleri degisik-saat-modelleri en-guzel-saat-modelleri erkek-saat-modelleri farkli-saat-modelleri guzel-saat-modelleri harika-saat-modelleri moda-saat-modelleri saat-modelleri yeni-saat-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain