Menu

Resimli ara danteli örnekleri

Hanımların evlerini süslemek ve zarif bir görünüm kazandırmak için kullandıkları danteller, mutfaktan yatak odasına kadar her odada kullanılabiliyor. Ara danteli tığ ile yapılmaktadır. Geleneklerimizi yansıtan, her yörenin kendine ait desenlerini kaşıyan danteller iğne oyası ile de hoş tasarımları karşımıza çıkarıyor. Çeyiz geleneğinin devam ediyor olması, bayanların sandıklarında çeyizlik dantel örneklerini biriktirmeye devam etmelerini sağlamıştır.

Kimileri mağazalardan dantel modellerini satın alırken, zamanı olan bayanlar kendi çeyizlerini kendileri işlemeyi tercih etmektedir. Dantellerin çeşitlerinin olması her zaman farklı modelleri işlemeye olanak vermiştir. Yazma, havlu, yastık kenarları, yatak örtüleri gibi ev içerisinde kullanılan malzemelerde ara danteli örnekleriyle karşılaşırız. Düz olan örtüleri süslemenin en güzel yanı dantellerin varlığıdır. Sade bir renge sahip olan ev eşyalarınızı dantellerle süslediğinizde inanılmaz görüntülerle karşılaşırsınız. Ara danteli örneği olarak adlandırılan dantel işlemeleri genellikle daha çok karşımıza çıkıyor. Koltuk örtülerinin kenarlarında dahi ara dantel örneklerine rastlamak mümkündür. Evin atmosferini değiştiren modern bir hava katan ve evleri şık görünüme kavuşturan ara danteli sayısız örneklere sahiptir.

degisik-resimli-ara-danteli-ornekleri en-guzel-resimli-ara-danteli-ornekleri farkli-resimli-ara-danteli-ornekleri guzel-resimli-ara-danteli-ornekleri harika-resimli-ara-danteli-ornekleri resimli-ara-danteli-ornekleri-facebook resimli-ara-danteli-ornekleri-tumblr resimli-ara-danteli-ornekleri yeni-resimli-ara-danteli-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain