Menu

Rahat ve havalı converse ayakkabı modelleri

Günümüzün en trend ayakkabılarından birisi kuşkusuz converse’dir. Genç ve yaşlı fark etmeden bu markayı düşünmeden tercih etmektedir. Sebebine gelince çok rahat olması diyebiliriz. Aslında converse modası 70’li yıllara dayanmaktadır. O zamandan bu yana bu ayakkabılar modern ve farklı bir gelişim göstermiştir. Şimdilerde ise ayakkabının adeta sembolü haline gelmiştir. Converse ayakkabı modelleri ile çok güzel kombinler yapabilirsiniz. Özellikle 2016 modelleri oldukça şık bir tasarıma sahip olduğu için kot, jean, tayt gibi alt giyim ürünleri ile muhteşem kombinasyonlar oluşturulabilmektedir. Sadece bu saydığımız ürünlerle değil, aynı zamanda şort ve kot etek, kumaş etek gibi pek çok giysiyle converse modelleri 2016 yılında kombinlenebilecek.

Spor giyime önem ve değer veren arkadaşlarımız converse ayakkabıları tercih etmektedirler. Her yerde çok rahat giyilebilmektedir. Yaz ve kış çeşitli modelleri bulunmaktadır. Son 5 yıldır gençlerimiz converse ayakkabı modellerine aşırı ilgi göstermektedirler. Okula giden öğrencilerin ayağında çoğunlukla görmekteyiz. Öğrencilerin nike ve adidas modellerinden sonra rağbet ettikleri marka converse oldu.

Bayanlar bu konuda çok şanslılar çünkü converse markası onlar için renkli, desenli ve logolu birbirinden farklı ayakkabı modelleri üretmektedirler. Erkeklerin converse ayakkabı modelleri ise daha sade ve düz renklerden oluşmaktadır. Genelde erkekler siyah, beyaz ve lacivert renkli converse ayakkabıları daha çok tercih ediyorlar.

Converse ayakkabı nasıl kombinlenir ?

Neredeyse bütün elbiselerle uyum sağlamaktadır. Özellikle converse ayakkabı giyecekseniz jean ve dar kot pantolon giymenizi öneriyoruz. Bunun dışında şort ve eteklerle muhteşem uyum sağlamaktadır. Keza dar paça pantolonlarla yine güzel durmaktadır.

Yazın beyaz bir tişört ve altına mavi bir jean, yine onun altına beyaz renkli converse ayakkabı giyerek muhteşem ötesi bir kombinasyon yaratabilirsiniz. Eteklerle, bluzlarla, body ile, şortla converse ayakkabılar çok iyi gidiyor

Converse çeşitleri nelerdir ?

Klasik düz renkli converse

Deri converse

Zımbalı ve baskılı modeller

Uzun, kısa ve topuklu modeller

bayan-converse-ayakkabi-modelleri converse-ayakkabi-modelleri farkli-converse-ayakkabi-modelleri moda-converse-ayakkabi-modelleri yeni-converse-ayakkabi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain