Menu

Rahat ortopedik ve şık nike bayan ayakkabı modelleri

Nike ayakkabı modellerinin kalitesini bilmeyen yoktur. Her sene marka birbirinden güzel ve bir o kadar ilginç ayakkabı tasarımlarını satışa çıkarmaktadır. Yeni sezon nike ayakkabıları her zaman pahalı olmaktadır. Fiyatları 250 ve 300 tl arasında değişmektedir. Eğer indirimleri yakalayabilirseniz, bu fiyatların çok daha altına kaliteli nike ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Bir çok genç bay ve bayan nike ayakkabı modellerini tercih etmektedir. Tarzınızı ve kalitenizi ayaklarınıza yansıtmak istiyorsanız eğer, nike markasına gönül verin ve bu özellikleri anında keşfedin! Günümüzde modern ve rahat spor ayakkabıları çok fazla seviliyor. Bu tarz ayakkabılar genelde adidas, new balance ve nike gibi markalardan çıkıyor.

Her ayakkabı insanın kişiliğini yansıtmaktadır. Nike ve spor tercih eden insanlar hayat dolu çevik ve rahatını düşkün insanlardır. Kalitenin tadına bir kez vardığınız zaman onu asla bırakamazsınız. Yeni ayakkabı satın almak istiyorsunuz ve bir türlü karar veremiyorsanız, nike farklı ayakkabı modellerini ve çeşitlerini incelemenizde yarar var. Üstelik bir çok çeşidi ve rengi bulunmaktadır. Ayak sağlığı açısından her zaman ortopedik ve rahat modelleri tercih ediniz. Aman ne olacak demeyin, yanlış tercih edilen ayakkabılar ilerleyen yaşlarda ortopedik sorunlara yol açabilmektedir. Ayağında rahatsızlık bulunan arkadaşlarımız doktoruna başvurmadan kesinlikle ayakkabı satın almamalıdırlar. Aslında nike gibi bir marka ayak sağlığını ve siz değerli müşterilerinin konforunu düşünmektedir. O yüzden gözünüz kapalı satın alabileceğiniz markaların başında nike gelmektedir.

Nike ayakkabı modelleri ve fiyatları uygun güncel listesi

Bakalım bu senenin fiyatları nasıl? Hangi model ne kadar?

Nike studio wrap – 119.00 tl

Nike go canvas ss11 % 50 indirimli sadece 63.00 tl

Zoom kobe bryant – 244.00 tl

Unisex beyaz düz  – 99.00 tl

Nıke aır max motıon – 239,00 tl

Nike – erkek çocuk düz ayakkabı – 169,00 tl

Aır zoom structure – 379,00 tl

Prıme hype df ıı – 239,00 tl

Nıke kaıshı ns – 229,00 tl

Jr hypervenom phade ıı njr tf – 159,00 tl

Wmns aır max command – 329,00 tl

Siyah gri gümüş erkek koşu ayakkabısı – 191,99 tl

Siyah gri gümüş kadın fitness ayakkabısı – 159,99 tl

Gri pembe kadın koşu ayakkabısı – 207,99 tl

Nike 643074-403 mavi kadın koşu ayakkabısı – 191,20 tl

Nike wmns orıve nm açık gri kırmızı kadın sneaker – 139,30 tl

Nike 747999-101 beyaz erkek çocuk basketbol ayakkabısı – 129,00 tl

Sizlerle paylaşmış olduğumuz nike ayakkabı fiyatları indirimli olan fiyatlardır. Bu ayakkabı modellerini ayakkabı dünyası, flo, morhipo, trendyol, boyner ve barçın gibi ünlü web sitelerinde bulabilirsiniz.

farkli-rahat-ortopedik-nike-bayan-ayakkabi-modelleri moda-rahat-ortopedik-nike-bayan-ayakkabi-modelleri rahat-ortopedik-nike-bayan-ayakkabi-modelleri trend-rahat-ortopedik-nike-bayan-ayakkabi-modelleri yeni-rahat-ortopedik-nike-bayan-ayakkabi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain