Menu

Prenses kız çocuk gelinlik modelleri sevimli ve farklı

Beğenilen her yaş grubunda kullanılan gelinlik modellerinin en tatlı olarak nitelendirilebildiği yaş grubu da çocukluk zamanıdır. Bu modellerin her zaman rahat olmasının verdiği farklılık ile de kendinizi mutlu edebilmenin yollarını da görebilmeniz sağlanabilecektir. Hem de prenses kız çocuk gelinlik modelleri sayesinde düğünlerde artık birden fazla gelinin olduğunu da söyleyebilmekteyiz. Sizin çocuklarınıza da çok yakışacağını düşündüğümüz bu modeller içinde mavi, pembe, beyaz, kırmızı, krem, sarı renklerinin kullanıldığını da görmek artık mümkündür. Sevilen bu gelinliklerde en çok beğenilen detaylar:

Prenses modelinin temsilcisi olan kabarık etekler bu gelinlik modellerinde en çok beğenilen taraftır.

Kabarık eteklerde kullanılan taş detayları da yine çocukların eğlenceli dünyasına hitap edebilmektedir.

Günümüzde bolerolu modeller de her zaman prenses kız çocuk gelinlik modelleri içindeki farklı kullanımlara kapı açabilmektedir.

Belden kesme olan modellerde ise prenseslerin kullandıkları uzun kuyruk detayı kullanılmaktadır.

Omuz üzerine atılan tül modeldeki pelerin tarzı örtüler de her zaman olduğundan daha modern bir dokunuşun olduğunu göstermektedir.

Sevilen bir diğer detay da takılar ile bütünlük sağlamasını sağlayan prenses taçlarıdır.

Beğenilen kombin detayları

Sevilen renklerin bir arada kullanılması için önemli olan detaylar içinde en çok kullanılan renklerin bütünlüğüdür. Genellikle prenses kız çocuk gelinlik modelleri içinde pembe ve beyaz renkleri en çok dikkat çeken ve kullanıma uygun olan modellerdir.

degisik-kiz-cocuk-gelinlik-modelleri en-guzel-kiz-cocuk-gelinlik-modelleri

Kýz çocuk gelinlik modelleri

guzel-kiz-cocuk-gelinlik-modelleri kiz-cocuk-gelinlik-modelleri-facebook kiz-cocuk-gelinlik-modelleri moda-kiz-cocuk-gelinlik-modelleri yeni-kiz-cocuk-gelinlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain