Menu

Pırlanta yüzük modellerine bayılacaksınız

Pırlanta yüzük deyince akla hemen tek taş yüzükler gelir. Evlenme teklifi ritüelleri arasındaki bu minicik detay, yükte hafif olsa da pahada ağır bir detaydır. Bir ilişkide pırlanta yüzük modellerinin farklı zamanlara göre alınması gerekir. Hepsinin alım sırası ayrıdır. Evlilik teklifinde tek taş model tercih edilmektedir. Evlilikle birlikte, tek taş pırlanta yüzüğün hemen yanına pırlanta yüzük modellerinden tam tur pırlanta yüzük gelmelidir. Tam tur pırlanta yüzükler, alyans yerine geçmektedir. İlk evlilik yıl dönümünde verilebilecek en güzel hediyelerden biri yine pırlanta yüzük modellerinden biridir. Ama bu defa beş taş pırlanta yüzük en uygun olan pırlanta yüzüktür. Beş taş pırlanta yüzüğün, ilk doğum hediyesi olarak verilmesi de uygundur. Pırlanta yüzüklerde, taşın kesimi ve rengi değerini belirleyen özelliklerdir.

Başlıca pırlanta yüzük modelleri

Tek taş pırlanta yüzük,

Tam tur pırlanta yüzük,

Üçtaş pırlanta yüzük,

Beş taş pırlanta yüzük,

Bu modellerin haricinde, kırık taştan yapılan, çeşitli figürler içeren pırlanta yüzükler de vardır. Maliyeti daha düşük olan bu yüzükler, günlük kullanım için şık bir tercihtir. Yine anne ve kayınvalide gibi aile büyüklerine hediye edilebilecek bir yüzüktür. Pırlanta yüzükler genellikle sarı altın ya da beyaz altın üzerinde çalışılır. Nadiren de olsa platin üzerine çalışılmış modeller de piyasada bulunmaktadır. 2016 trendleri arasında siyah pırlanta yer almaktadır.

bayan-pirlanta-yuzuk-modelleri degisik-pirlanta-yuzuk-modelleri en-guzel-pirlanta-yuzuk-modelleri farkli-pirlanta-yuzuk-modelleri guzel-pirlanta-yuzuk-modelleri harika-pirlanta-yuzuk-modelleri kadin-pirlanta-yuzuk-modelleri pirlanta-yuzuk-modelleri-facebook pirlanta-yuzuk-modelleri yeni-pirlanta-yuzuk-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain