Menu

Pike takımı modelleri çeyizlerinizi güzelleştirecek

Pikeler sonbahar ve ilkbahar aylarında kullanılan örtüler olarak bilinir. Sade ve düz olan pikelerinizi dantel işlemelerle süsleyerek, daha canlı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinize sunacağınız pike takımlarının, günlük kullanılanlardan farklı olması tercih edilir. Bu farklılığı yalnızca yenilik ve temizlikle değil, süslü ve tam misafirinizin kullanacağı güzellikte olması önemlidir. Misafire verilen önemin karşılığı olarak dantellerle süslenen pike takımları, hoş bir tercih olacaktır. Zevkinize göre süslenmiş pike takımı modelleri bulamadığınızda kendiniz de evde tasarımını yapabilirsiniz.

Yastık kılıflarıyla beraber uyum haline getirebileceğiniz çalışmalar sayesinde hoş pike takımları yaratabilirsiniz. Renkli pike takımları gibi tek renk pike takımları da bulunmaktadır. Örneğin çiçek desenli pike takımınızla, yastık kılıfını aynı modelden tercih edebilir, her ikisini de aynı tarzda süsleyebilirsiniz. Çiçek desenli pike takımınızın kenarlarına küçük çiçek işlemeleri yapabilirsiniz. Yatağınızın üzerini örteceğiniz, süsleme amaçlı kullanabileceğiniz güzellikte pike takımları da bulunuyor. Bunlara dantel detayları ekleyerek, zevkiniz olan danteli her yerde kullanma olanağı yakalayacaksınız. 2016 yılının en çok beğenilen pike takımı modellerini inceleyebilirsiniz.

degisik-pike-takimi-modelleri en-guzel-pike-takimi-modelleri farkli-pike-takimi-modelleri guzel-pike-takimi-modelleri harika-pike-takimi-modelleri pike-takimi-modelleri-facebook pike-takimi-modelleri-resimli pike-takimi-modelleri-tumblr pike-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain