Menu

Pet şişeden neler yapabilirim? İşte yapabileceğiniz elişleri ve örnekleri

En çok sıvı şeyleri saklamak maksadı ile kullanılan pet şişeden neler yapabilirim daha fazla diye soruyorsanız, size birkaç tavsiyemiz olacak. Pet şişe kesilip bükülüp istenilen şekli alabilen bir madde olduğu için, kullanım alanı çok geniştir. Kırılmayan ve kolay kolay eskimeyen bir madde olan pet şişe, her türlü süs eşyasına çevrilebilir. Bunlardan bazıları; kalemlik, bardak, duvar süsü, kapı süsü, yapay çiçek, saksı altı, saksı, askı, avize vb. Eşyalardır. Pet şişeden neler yapabilirim sorusuna yanıt ararken yapabileceğiniz şeylerin sınırı olmadığını görebilirsiniz. Bilmeniz gereken şey, pet şişe ile bir şey yapmaya karar verdikten sonra, onu dekore etmek için kullanabileceğiniz şeylerin çok fazla olmadığıdır.

Dekore amaçlı kullanılabilecekler: pet şişelerden ürettiğiniz malzemeler çıplak durumdadır. Onları gösteren hiç kuşkusuz güzel kıyafetler olacaktır. Buradan kastımız süsleme durumudur. Dekore amaçlı kullanılabilecekler arasında renk renk ipler, düğmeler, farklı türlerde kağıtlar, yapıştırıcılar, toz halinde olan renk verme tanecikleri, boncuklar vb. Malzemeler olabilir. Tüm bu malzemeleri kullanarak oldukça yararlı, dekoratif ürünler meydana getirebilirisiniz. Örneğin saksı yapıyorsanız üzerine farklı boncuklar yapıştırabilir ya da kahverengi yün iplerle kaplayarak toprak görünümlü bir saksı üretebilirsiniz. Burada hayal gücünüzü çalıştırmak ve yaratıcı fikirlere sahip olmak oldukça önemlidir. Pet şişeden neler yapabilirim adı altında gerisi oldukça kolay veya yapıcı olacaktır. Süsleme işlemleri hem zevkli hem de eğlenceli bir süreç olduğu için sıkılmadan her türlü isteğinizi uygulama fırsatı yakalayabileceksiniz.

basit-pet-siseden-neler-yapabilirim farkli-pet-siseden-neler-yapabilirim guzel-pet-siseden-neler-yapabilirim kolay-pet-siseden-neler-yapabilirim pet-siseden-neler-yapabilirim-facebook pet-siseden-neler-yapabilirim-resimli pet-siseden-neler-yapabilirim-tumblr pet-siseden-neler-yapabilirim pet-siseden-neler-yapilabilir pet-siseden-neler-yapilir-kolay

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain