Menu

Pareo modelleri ve çeşitleri

Yaza yaklaşılan bu günlerde, vitrinler renklenmeye başlamış durumda. Yazın gelmesi mutluluk verici de olsa, fazla kilolarından şikayetçi kadınlar için zaman daralmakta. Plajların ve havuzların dolacağı önümüzdeki günlerde için, pareo modelleri birbirinde çeşitli. Modacılar, 2016 yaz kreasyonlarını çılgın defilelerle sergilemeye başladı. Pareo, uzun yıllardır plaj şıklığının vazgeçilmezi. Sahillerde uçuş uçuş birbirinden farklı modelleriyle pareolar, yazın simgesi halinde. Kadınlar hem daha şık olmak için, hem de vücutlarında hoşlanmadıkları yerleri gizlemiş olmak adına, pareo modellerinden vazgeçemiyor. Şifonun transparan yapısı, ipeğin tende kayan duygusu, pamuğun ter emici rahatlığı ya da örgünün teni güneşten gizlemeyen ferahlığıyla tasarlanan pareolar,  herkesin zevkine ve bütçesine hitap ediyor.

Pareo modelleri

Elbise formunda olan pareolar

Plajlarda en sık görülen bu model, güneşten korunmayı, vücuttaki deformasyonları gizlemeyi hedefleyen bir model. Bir de uzun boylu kadınların daha uzun görülmesini sağladığından pareoda elbise modeli çok tutulan bir model.

Kimono formunda olanlar

Önü açık, kolları uzun, belden kuşaklı bu model, bacakların daha çok bronzlaşmasından hoşlananlar için. Bikinilerle kombinlenen bu model, çıplaklığı sevenler için tasarlandı. File dokuyla oldukça şık.

Şal formunda olan pareolar

Sadece alt beden için tasarlanmış bu model, pareo modelleri içinde en eski olanı. Transparan bir şalın, belde düğümlenmesiyle kullanılan şal formu, daha çok bikini severler için cazip bir seçenek.

bayan-pareo-modelleri farkli-pareo-modelleri kadin-pareo-modelleri moda-pareo-modelleri pareo-modelleri-facebook pareo-modelleri-resimli pareo-modelleri yeni-pareo-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain