Menu

Özenle örülmüş el emeği dantel tepsi örtüleri

Narin ve şık görünüme sahip olarak işlenen dantel tepsi örtüleri, her zaman kullanılan bir aksesuar olmasa da evinize gelen misafirlerinize sunacağınız içecek ve yiyecekler için kullandığınız tepsinin hoş görünmesini sağlayacaktır. Özel günlere saklanan dantel tepsi örtüleri, kullandığınız tepsiye de farklı bir hava katıyor. Beğendiğiniz bir modele göre işlediğiniz dantel tepsi örtüsünü ütüleyerek kullanabilir ya da kolalayabilirsiniz. Mavi, beyaz, sarı gibi renkler tercih ederek lale yaprağı dantel tepsi örtüsü modelini tercih işleyebilirsiniz.

Bu örnek pek çok kişiye işlemekte kolaylık sağlayacaktır. Farklı görünümü ve tepside duran şıklığıyla beğeneceğiniz bir modeldir. Kurdele ve boncuk ekleyerek de ekstra süslemeler yapabilirsiniz. Klasik olarak adlandırılan dantel tepsi örtüleri de yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen gibi geometrik görünümlerde olmaktadır. Bu modelleri tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Her birini işlerken kullandığınız ip benzer olurken, işlemeleri arasında farklılık bulunmaktadır. Özel olarak belli bir figüre yönelik işlemek istediğiniz dantel örnek yapılışını da web sitelerinden bulmanız mümkün oluyor. İşlemesi de kullanması kadar zevkli olan dantel tepsi örtüleri modellerini inceledikten sonra evinizde en az bir tane modelin bulunmasını isteyeceksiniz.

el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri-facebook el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri-resimli el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri-tumblr el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri en-guzel-el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri farkli-el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri guzel-el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri harika-el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri yeni-el-emegi-dantel-tepsi-ortuleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain