Menu

Özel hamile tişörtleri modelleri ve tasarımları

Hamileler için özel olarak pek çok giyimi beni ürünü tasarlanmakta ve piyasaya sunulmaktadır. Özellikle hamileler için çalışan çok sayıda firma bulunmaktadır. Hamileler için elbiseler pantolonlar bahçıvan pantolonları etekler ve daha pek çok iyiyim ürünün özel olarak tasarlanabilmektedir. Hem renk bakımından hem de model bakımından son günlerde hamile ürünlerinde de bir yükselişin söz konusu olduğunu görmekteyiz.

Hamilelik için özel tasarım çok sayıda tişörtün bulunduğunu görmekteyiz. Özel hamile tişörtleri arasında özellikle de esprili olanlar oldukça rağbet görmektedir. Yazılar ile mesaj veren, karikatürlü, resimli çok sayıda özel hamile tişörtleri piyasada alıcısını beklemektedir. Ancak son günlerde çok fazla gördüğümüz penye hazır hamile tişörtleri yerine özel hamile tişörtleri tercih edebilirsiniz. Hem özel günleriniz için hem de günlük kullanımınızda istediğiniz gibi tişörtleri bastırmanız da mümkün olmaktadır. Ayrıca hamile tişörtleri arasında özellikle de daha salaş yapıda olanları tercih edebilirsiniz.

Özel hamile tişörtlerinde trend renkler

Özel tasarım hamile tişörtleri içerisinde aşağıdaki renkleri tercih ederek diğer ürünler ile daha uyumlu kombinler hazırlayabilirsiniz.

Krem rengi

Kahverengi

Somon rengi

Pudra rengi

Lacivert

Haki yeşil

Fıstık yeşili

Mor

Bordo

Siyah

Bu sezonun en popüler renkleri arasında yer almaktadır. Hem çanta ayakkabı hem de pantolon trençkot kaban ve daha pek çok sezondan almış olduğunuz parçanız ile bu renk tonlarındaki özel hamile tişörtlerini rahatlık ile kombinleyebilirsiniz.

degisik-ozel-hamile-tisortleri-modelleri en-guzel-ozel-hamile-tisortleri-modelleri farkli-ozel-hamile-tisortleri-modelleri guzel-ozel-hamile-tisortleri-modelleri harika-ozel-hamile-tisortleri-modelleri moda-ozel-hamile-tisortleri-modelleri ozel-hamile-tisortleri-modelleri-facebook ozel-hamile-tisortleri-modelleri-resimli ozel-hamile-tisortleri-modelleri yeni-ozel-hamile-tisortleri-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain