Menu

Özel günler için tesettür nişanlık modelleri

Bu sene kapalı bayanlarımız çok şanslılar çünkü yepyeni modeller satışa sunulmuş vaziyette. 2016 modası bir hayli hareketli ve renkli anlara sahne olacak ve özellikle nişanlık modelleri dikkatleri üzerine çekecek. Nişanlık alırken dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşacağız. Bu sayede isabetli karar vermiş olacaksınız. Elbise satın almadan önce araştırma yapılmalı, tavsiyelere kulak verilmeli, en önemlisi kurallara uymak gerekir. Nedir bu kurallar diye soru soran arkadaşlarımıza hepsinin cevabını vereceğiz. Her şeyden önce kendiniz olun ve taklitlerden kaçının. Kendi hür iradenizle kombinlediğiniz elbiseler, sizin farkınızı ortaya koyacaktır.

Kapalı ( tesettür) nişanlık alırken dikkat edilmesi gerekenler;

Bazı markalar, tesettür elbise modellerini neredeyse açık ve dar olan kıyafetlerle aynı kefeye koymakta ve gençlerimizi yanıltmaktadırlar. Düğünlerde ve nişanlarda gördğümüz nişanlıklar dar ve vücuda yapışmış olarak görünüyor, bu durum biz dindarları üzerken, genç kızlarımızın kandırıldığını görmek ayrıca derinden etkiliyor.

Tesettür nişan elbise alırken dinimize uygun olan modelleri almalısınız. Cinselliği ön plana çıkartan ve dar kalıptan oluşan kıyafetleri almayınız. Tesettür elbiselerin vücudu örtmesi gerekir ve fazla dar olmaması lazım.

Seçtiğiniz eşarbın elbisenizle uyumlu renkte olması gerekmektedir. İkisinin alakasız renklerde olması absürt ve rüküş bir görünüme sebebiyet vermektedir. Renklerin uyumu açık elbiselerde olduğu gibi aynı zamanda tesettür elbiselerde bile çok önem taşımaktadır.

Eski sezonun ürünleri indirimli olduğu için sakın satın almayın ve yeni modern 2016 modellere öncelik verin. Bugün burada yayınlamış olduğumuz modeller size ilham kaynağı olacaktır.

Koyu renkler yerine açık ve insanın içini rahatlatan açık renkli tesettür nişanlık modelleri tercih edilmesi gerekir.

bayan-ozel-gunler-icin-tesettur-nisanlik-modelleri kadin-ozel-gunler-icin-tesettur-nisanlik-modelleri ozel-gunler-icin-tesettur-nisanlik-modelleri-facebook ozel-gunler-icin-tesettur-nisanlik-modelleri yeni-ozel-gunler-icin-tesettur-nisanlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain