Menu

Oymalı değişik dantel örnekleri

Bayanların çeyizlerini oluşturan, evlerinin her köşesini süsleyen, modası geçmeyecek danteller, zarif görünümüyle günümüzde de yerini korumaktadır. Oymalı danteller ise kumaşla beraber kullanılan, kumaşa zarafet katan modeller arasındadır. Oymalı dantel örneklerine yastık kenarlarında, sandık örtülerinde, havlu kenarları ve yatak çarşaflarında rastlamak mümkün. Yastığınız için kullandığınız kılıfın ucuna oymalı dantel modeli ekleyerek daha hoş görünüm kazandırabilirsiniz. Yataklarınızın daha hoş görünmesini sağlayan yatak örtülerinizi oymalı dantellerle süsleyebilirsiniz. Sehpalarda ve fiskos köşelerinde kullanılan örtülerde de oymalı dantele yer verilir. Böylece sarkan kısımlarındaki dantel şık bir görünüm kazandırıyor.

Oymalı dantellerin yapılışı kullanılacak örtüye göre değişkenlik gösteriyor. Bazıları yuvarlak bazıları üçgen görünümlerde olan oymalı dantel örnekleri pike takımlarınız, yastık kenarlarınız, havlu kenarlarınız için kullanabileceğiniz harika tasarımlardır. Çeyiz sandıklarında da olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Oymalı dantellerinizin şıklığı çeyizinizi görmeye gelenleri hayran bırakacak şekilde olsun istiyorsanız, çeşitli örnekleri inceleyerek, farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Emek gerektiren dantel örneklerinin şık görünümlerinin olması sayesinde, yorgunluğunuzu unutacaksınız. Boş vakitlerinizi değerlendirmenin ne iyi yollarından olan danteller, evinizin güzel süslemelerinden olacak.

degisik-oymali-dantel-ornekleri en-guzel-oymali-dantel-ornekleri farkli-oymali-dantel-ornekleri guzel-oymali-dantel-ornekleri harika-oymali-dantel-ornekleri oymali-dantel-ornekleri-facebook oymali-dantel-ornekleri-resimli oymali-dantel-ornekleri-tumblr yeni-oymali-dantel-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain