Menu

Oval yüz saç modelleri erkek için

Oval yüz saç modelleri erkeklerde pek çok saç modelini ihtiva etmektedir. Bu yüz şekline pek çok saç modeli yakışmaktadır demek doğru olacaktır.

Bu oval yüz saç modelleri erkekler için oldukça fazla seçeneği sunmaktadır. Pek çok erkek ünlünün de değişik saç stillerine sahip olduğunu düşünürsek artık oval yüz saç modelleri erkekler için bir moda haline gelmiş bulunmaktadır. Dünya genelinden bir hayran kitlesinde sahip olan david beckham, justin timberlake, kıvanç tatlıtuğ, leonardo di caprio bu konuda oval yüz saç modelleri erkekler için örnek olabilecektir. Özellikle son zamanlardaki fotoğraflarına bakılır ise bu saç modellerinin aynı zamanda kullanımı hakkında da geniş bilgi sahibi olmak iimkanını da bulmuş olurlar. Ne de olsa bu ünlülerin her zaman fotoğraflarını çeken paparazziler peşlerindedir.

Oval yüz saç modellerine sahip erkekler için saç şekillendirme önerileri

Oval yüz hatlarına sahip olan erkekler için oval yüz saç modelleri erkek bakımından çok çeşitlilik göstermektedir. Öncelikle dvaid beckham saçı olarak da bilinen saç stili için bir tercih de kullanılabilir. Bu saç modelinde özellikle saçın yan ve arka kısmı kısa şekilde kesilmişken saçın ön üst kısmı mümkün olduğunca uzatılmaktadır. Daha sonra saçınızın ön kısmını fön çekerek düzleştirip geriye doğru hacili şekilde atmanız mümkündür.

Ayrıca yine fön makinesi ya da maşa ile ve yanında bir fırça kullanarak da saçlarınızın uzatmış olduğunuz kısmına maşa yapabilirsiniz. Böylece hem daha doldun hem de kıvrılmış bir görüntüye sahip olmuş olursunuz.

Saçınıza bir şekil verirken uzatmış olduğunuz o ön üstteki saçınızı yana doğru yatırarak da farklı ve aha resmi ama oldukça tarz bir havaya sahip olmuş olursunuz.

degisik-oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin en-guzel-oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin farkli-oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin guzel-oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin harika-oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin-facebook oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin-resimli oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin-tumblr oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin yeni-oval-yuz-sac-modelleri-erkek-icin

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain