Menu

Orta yaş için en uygun ve ideal abiye elbise modelleri

Yaz ayları yaklaştıkça düğün, nişan, kına ve söz kesimi gibi özel günlerde başlıyor. Böyle günlerde de bayanların kıyafet maratonu başlıyor. Her bayan bütün özel günlerde çok güzel olmak ister ve bunun için en güzel abiyeleri seçer. Bu abiye modellerinin yediden yetmişe her bayan için farklı modelleri bulunur. Genç kızlar yetişkin elbiselerini, yetişkin bayanlar da genç kız elbiselerini tercih etmemeliler. Peki orta yaş için abiye modelleri nelerdir ve orta yaş bayanlar ne giyinmeli?

Orta yaş abiye seçimi

Orta yaş için abiye modelleri hem şık hem de oturaklı modellerdir. Çok mini ve çok dekolte, orta yaşta bayanlar için uygun değildir. Peki ne giyinmek gerekir?

görsellerde de göreceğiniz gibi orta yaş için abiye modelleri sade bir şıklığa sahip olmaktadır. Kullanılan renkler biraz daha mat ve koyudur. Bordo, siyah, kahverengi, yeşil ve lacivert tonları en güzel renk tonlarıdır.

orta yaş modellerde etek boyu biraz daha orta ya da uzun tercih edilir. Çok mini elbiseler iyi bir seçim değildir. Diz hizası oldukça güzel bir boydur ve şık durur.

dantel işlemeler orta yaş bayanların en sevdiği işlemelerden biridir. Dantel, taş ve pul gibi işlemeler ideal süslerdir.

dekolte az ve öz olmalıdır. Sırt dekoltelerinde çok derin bir dekolte kullanılmaz. Orta yaş abiye modellerinde göğüs dekoltesi de çok fazla kullanılmaz.

farkli-orta-yas-icin-abiye-elbise-modelleri moda-orta-yas-icin-abiye-elbise-modelleri orta-yas-icin-abiye-elbise-modelleri-facebook orta-yas-icin-abiye-elbise-modelleri yeni-orta-yas-icin-abiye-elbise-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain