Menu

Origami kalp kutu yapımı ile ilgili çok güzel örnekler

Bazen sevgilimize veya sevdiklerimize küçük hediyeler vermek isteriz ancak hediyelerin tutarı bizi her seferinde bu kararımızdan döndürür. Hediye almaya bütçemiz yeterli olmayabilir. Ancak sevgilimize mutlaka küçük hediyeler de vermemiz gerekmektedir. Bunun için de bu hediyeyi kendimiz yapmayı deneyebiliriz. Origami kalp kutu yapımı öğrenerek bu kutucuğu yaparak sevgililerimizi veya sevdiklerimizi sevindirebiliriz. Bunun için de elimize bir a4 kağıdı almamız ve internette videoda anlatımı yapılan bölümü seyretmeye başlamamız yeterli olacaktır. Origami kalp kutu yapımı için kağıdın nasıl kıvrıldığı, ne hallere sokulduğu sizlere en ince detayına kadar anlatılmaktadır. Origami denilen kağıt katlama sanatını öğrenerek kalp kutular yaparak sevdiklerimize veya sevgililerimize vermemiz hakikaten de kendimiz yaptığımız ve emek verdiğimiz için daha değerli olacaktır.

Origamiden hediye kutular

İnternetten öğreneceğiniz basit uygulamalı origami kalp kutu yapımı yöntemleri sayesinde yapacağınız kutuları farklı amaçlara yönelik kullanabilirsiniz. Tek başına hediye edebileceğiniz gibi hediyelerinizi paket yapabileceğiniz bir kutu olarak da kullanabilirsiniz. Üzerine yazacağınız özel notlar ya da sevdiğiniz ve hediye edeceğiniz kişiyi anlatan özel süslemeler ile unutulmaz ve özel hediye alternatifleri yaratabilirsiniz. Sadece hediye amaçlı olmayan bu kutuları odanızda ya da evinizin bir alanında farklı boyut ve renklerde yaparak görsel bir süsleme olarak kullanmanız evinize renkli bir hava katacaktır. El işçiliği ile yapılmış ve emek verilmiş her ürün bulunduğu alana özel ve güzel bir anlam katar.

basit-origami-kalp-kutu-yapimi en-guzel-origami-kalp-kutu-yapimi farkli-origami-kalp-kutu-yapimi guzel-origami-kalp-kutu-yapimi kolay-origami-kalp-kutu-yapimi origami-kalp-kutu-yapimi-facebook origami-kalp-kutu-yapimi-kolay origami-kalp-kutu-yapimi-resimli origami-kalp-kutu-yapimi-tumblr origami-kalp-kutu-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain