Menu

Örgüden yapılan kışlık atkı ve şapka modelleri

Kış ayılarında bizi soğuklardan kurtaran atkı ve şapka modelleri çok çeşitlidir. Hem çocuklarda hem yetişkinlerde çok güzel bir görüntü sağlayan atkı ve şapka modelleri bakımından bazen zor bazen ise kolay örülebilir. Örgü şapkalar ve atkılar hazır alınan şapka ve atkılardan daha sıcak tutmaktadır. Ayrıca örgü şapkalara ve atkılara istediğimiz modeli verebildiğimiz için herkesten farklı bir hava yakalamamız da mümkündür. Özellikle şapka modellerinde çok çeşitli figürler kullanılabilir. Bu senenin trendi olan ponpon şapka, atkı uçlarına da uygulanan ponponlar ile kombin yapılmaktadır. Ponponların rengi şapka ile aynı olabileceği farklı bir ton açık ve bir ton koyu renk de kullanılabilir. Bunun yanında zıt renklerde kullanılan popüler renklerdendir.

Kendinize özel atkı ve şapka tasarımı

Atkı ve şapka modelleri bakımından malzemenin kaliteli olmasına da mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Nitekim burada önemli olan tığ ile ipin uyumudur. Bunun akabinde ise dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli detay ise öreceğiniz atkının modeli olacaktır. Zira karşınıza birbirinden farklı ve orjinal atkı örnekleri çıkacaktır. Bu örnekler içerisinde kendi tarzınızı çıkarabilmek için de birkaç deneme yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Hem bebekler, hem çocuklar, hem de kendiniz için mükemmel atkı ve şapka modeli tasarımında bulunabilir ve bu tasarımlarınızı sadece el işleri ile sınırlı tutmayarak kendinize ek bir kazanç alanına dönüştürebilirsiniz.

bayan-kislik-atki-ve-sapka-modelleri degisik-kislik-atki-ve-sapka-modelleri en-guzel-kislik-atki-ve-sapka-modelleri farkli-kislik-atki-ve-sapka-modelleri guzel-kislik-atki-ve-sapka-modelleri kadin-kislik-atki-ve-sapka-modelleri kislik-atki-ve-sapka-modelleri-facebook kislik-atki-ve-sapka-modelleri-resimli kislik-atki-ve-sapka-modelleri-tumblr kislik-atki-ve-sapka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain