Menu

Örgüden telefonunuz için güzel kılıf yapımı ve örnekleri

Cep telefonları artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası konumundadır. Her zaman her yerde her saniye elimizde, çantamızda duran telefonlar doğal olarak bizleri tamamlayan parçalar haline gelmiştir ve bu sebeple de cep telefonlarını kendi tarzımıza uygun bir şekle sokmak isteyebiliyoruz. Burada da örgüden telefon kılıfı yapımı hobisi karşımıza çıkmaktadır. İstediğimiz her şekilde ve renkte olabilen bu örgüden telefon kılıfı yapımı aynı zamanda telefonlarımızı her türlü dış etkene karşı da korumaktadır. Telefonumuzun boyutuna uygun olarak örebileceğiniz örgü kılıfları çeşitli hayvan ve çiçek figürleri ile süslemeniz mümkündür. Ya da kapaklı bir şekilde bu kılıfları örüp düğme de ekleyebilirisiniz. Bu sayede size ait olan telefon sizin tarzınızı yansıtan bir aksesuar haline gelecektir.

Renkli örgü kılıflar telefonunuzu farklılaştıracak!

Telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmekle beraber aksesuarları da çeşitlilik kazanmaya başlamış durumda. Her telefon kullanıcısı telefonunu kapağından kılıfına kadar her aksesuarının özel ve farklı olmasını istiyor. Çeşitli bir seçenek sunan örgüden telefon kılıfı yapımı ile hem elinizdeki fazla kalan artık yünleri değerlendirebilir hem de farklı farklı kullanabileceğiniz kılıflar örebilirsiniz. El beceriniz olan örgüyü teknoloji harikası telefonunuzla buluşturmak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayabilir. Örgü kılıflarınıza yine aynı şekilde örgü olan renkli askılar ekleyerek, telefonunuzu taşımak konusunda alternatifler yaratabilirsiniz. Çanta şeklinde yapacağınız örgü kılıfları renk seçimlerinize göre kıyafetlerinize de uydurabilirsiniz.

degisik-orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi en-guzel-orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi farkli-orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi guzel-orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi harika-orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi-facebook orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi-resimli orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi-tumblr orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi yeni-orguden-telefonunuz-icin-kilif-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain