Menu

Örgü şapka örnekleri ve farklı modelleri

Kış ayları sizlerin belki de örgü şapka ve atkılara en fazla ihtiyaç duyduğunuz günleri yaşatmaktadır. Bu sebepten dolayı da önceliğinizi örgü şapka modellerine vermenizi tavsiye ederiz. Örgü şapka nasıl yapılır sorusu da bu noktadan itibaren bir hayli dikkat çekici konuma bürünmektedir. Nitekim son zamanlarda el emeği kapsamında ortaya birbirinden farklı örgü şapka modelleri de çıkmıştır. Bu modeller üzerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, örgü şapka nasıl yapılır ve ne tür malzemeler işimizi görür bu soruların üzerine yoğunlaşmalısınız. Şöyle de bir gerçek var ki; el emeğiniz ile yapılacak olan her türlü akseuarın değeri hazır olanından daha fazladır.

Farklı örgü şapka çeşitleri

Örgü şapka nasıl yapılır ya da modelleri nelerdir şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir;

  • Sarkık örgü şapka modeli
  • Kat kat şeritli örgü şapka modeli
  • Kelebek örgü şapka modeli
  • Çapraz örgü şapka modeli
  • Ajurlu örgü şapka modeli
  • Çizgili tek renk örgü şapka modeli

Tüm bu modelleri kendi şapka tasarımlarınız için uygulayabilir ve bu sayede de ortaya olabildiğince başarılı bir şapka çıkarabilirsiniz. Şunu da asla unutmamak gerekir ki, el emeği ile yapacağınız şeyleri yeri ve değeri her zaman bambaşkadır. Bu sebepten de yazmış olduğumuz bu hususları göz önünde bulundurarak harekete geçerek kendinize mükemmel bir örgü şapka oluşturmalısınız.

degisik-orgu-sapka-ornekleri en-guzel-orgu-sapka-ornekleri farkli-orgu-sapka-ornekleri guzel-orgu-sapka-ornekleri harika-orgu-sapka-ornekleri orgu-sapka-ornekleri-facebook orgu-sapka-ornekleri-resimli orgu-sapka-ornekleri-tumblr orgu-sapka-ornekleri yeni-orgu-sapka-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain