Menu

Örgü şapka modelleri farklı örnekler

Şapka kullanmaktan hoşlananlar, yaz kış fark etmeden örecekleri şapka modellerini kullanma imkanı bulabilirler. Aksesuar konusunda önemli bir parça olan şapkalar, kış aylarında örgü modellerle yerini almakta ve bayanları soğuktan korumaktadır. Elbiselerin üzerine giyilebilecek montunuz, atkınız ile kombinlenecek örgü şapka modelleri çeşitliliğe sahiptir. Tek renkte örgü şapka yapabileceğiniz gibi en az iki renk kullanarak ördüğünüz şapkalar göze daha hoş görünmektedir.

Hasır şapkalara benzeyen tarzda örgü şapkalar yapabilir, alın kısmına gelen alanı katlayarak hoş görünümler kazandırabileceğiniz şapka modelleri bulunuyor. Aynı zamanda ördüğünüz şapkanın yan kısmına desenler, büzgüler ya da kurdeleler gibi detaylar ekleyerek daha güzel görünümler elde edilebilir.

Lastik örgü, selanik örgü, bal peteği, balık sırtı gibi örgü teknikleri mevcuttur. Bu tekniklerden elinize en yatkın olanını ve zevkinizi en iyi temsil edeni seçebilirsiniz. Çocuklarınızı, eşinize ve kendinize öreceğiniz örgü şapkalar, kışı en iyi şekilde atlatmanızı sağlar. Şapkalar örülürken düğme gibi detaylandırmalar da göze hitap edecek seçimlerden olacaktır.

degisik-orgu-sapka-modelleri en-guzel-orgu-sapka-modelleri farkli-orgu-sapka-modelleri guzel-orgu-sapka-modelleri harika-orgu-sapka-modelleri orgu-sapka-modelleri-facebook orgu-sapka-modelleri-resimli orgu-sapka-modelleri-tumblr orgu-sapka-modelleri yeni-orgu-sapka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain