Menu

Örgü oyuncaklar ve en şirin güzel çeşitleri

El işi oyuncak yapımında son zamanlarda örgü oyuncak modelleri hanımların bir hayli dikkatini çekmektedir. Ki bu modellerde ki en önemli, detay oyuncakların el emeğininin yanı sıra, mükemmel bir geri dönüşüm kapsamına da dahil olabilmesidir. Bu sebepten dolayı da örgü oyuncaklar ve yapılışları hakkında karşınıza birbirinden farklı seçenekler çıkabilir. Örgü oyuncaklar ve yapılışları kapsamında öncelikli olarak model belirlemede net karar kılmalısınız. Ki bu noktada oyuncağın çocuklar için mi yoksa süs eşyası olarak mı tasarlanacağına dair net kararlar vermelisiniz. Tüm bunlarla birlikte örgü oyuncaklar ve yapılışı ev hanımları için ek bir kazanç alanına da dönüşebilir. Keza son zamanlarda bu tarz el işi oyuncaklara rağbetin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Örgü oyuncak yapımı keyifli ve eğlencelidir

Örgü oyuncaklar ver yapılışları şu şekilde sıralanabilir;

Örgü oyuncakların ve özellikle de hayvan modellerinin bütün parçaları bir halkanın etrafında tığ ile örülmesiyle şekillenir.

Sihirli halka tekniği de bu oyuncakların yapımında dikkat çekici bir unsur üstlenmektedir.

Oyuncağını yaparken halkaların etrafında sığ iğneyle arttırmaya gitmelisiniz.

Örgü oyuncağınızın bütün vücut parçalarını ördükten sonra tığ ile bütünleştirebilir ve bu şekilde de hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu aşamaları düzenli bir şekilde uyguladığınız andan itibaren ise gayet başarılı ve hoş görünümlere sahip örgü oyuncak modelleri elde edebilir ve çocuklarınıza naif sürprizler hazırlayabilirsiniz.

degisik-orgu-oyuncaklar en-guzel-orgu-oyuncaklar farkli-orgu-oyuncaklar guzel-orgu-oyuncaklar harika-orgu-oyuncaklar orgu-oyuncaklar-facebook orgu-oyuncaklar-resimli orgu-oyuncaklar-tumblr orgu-oyuncaklar yeni-orgu-oyuncaklar

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain